Milena Sadowska będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Grand International 2020 w Tajlandii!

W poniedziałek, 1 lutego w mediach społecznościowych konkursu Miss Polonia pojawiła się informacja, że 22-letnia Milena Sadowska – Miss Polonia 2018 i uczestniczka wyborów Miss World 2019 będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Grand International 2020, który odbędzie się w marcu, w Tajlandii. Obecnie piękna Polka przygotowuje się do zgrupowania, na które wyruszy już w przyszłym tygodniu! 

Read more

Odbyła się koronacja Miss México Top Model of the World 2021!

Chociaż laureatkę tytułu Miss México Top Model of the World 2021 ogłoszono w grudniu ub.r. to dopiero w piątek, 29 stycznia br. miała miejsce jej oficjalna koronacja. Uroczystość podczas której Priscila Valverde otrzymała koronę Miss México Top Model of the World 2021 odbyła się na ranczu Cuernavaca w stanie Morelos. 

Read more

Wybrano meksykański strój narodowy na konkurs Miss Grand International 2020!

We wtorek, 26 stycznia br. organizatorzy konkursu Miss México poinformowali o wyborze stroju narodowego, który Ángela Yuriar – Miss Grand Mexico 2020 zaprezentuje podczas tegorocznej, 8.edycji wyborów Miss Grand International w Tajlandii! Wybór padł na strój „Alebrije Sonorense” zaprojektowany przez Fernanda Caballero! 

Read more

Miss Glamour International nowym międzynarodowym konkursem piękności!

W piątek, 4 września ub.r. w Hotelu Oaxaca Real w mieście Oaxaca de Juárez w Meksyku zorganizowano konferencję prasową dotyczącą nowego międzynarodowego konkursu piękności – Miss Glamour International, którego pierwsza edycja odbędzie się już w tym roku w meksykańskim stanie Oaxaca! Co prawda data finału Miss Glamour International 2021 nie jest jeszcze znana, ale organizatorzy konkursu ujawnili kilka szczegółów dotyczących nowego projektu. Oto co już wiemy na temat wyborów Miss […]

Read more

Konkurs Miss Grand International 2020 odbędzie się w marcu w Tajlandii!

W czwartek, 14 stycznia br. organizatorzy konkursu Miss Grand International ogłosili w mediach społecznościowych, że przełożona z powodu pandemii koronawirusa, 8. edycja wyborów Miss Grand International odbędzie się w marcu. Finał podczas którego wybrana zostanie laureatka Miss Grand International 2020 będzie miał miejsce w sobotę, 27 marca, a gospodarzem konkursu będzie Tajlandia! 

Read more
1 2 3 95