Paul Luzineau z Niderlandów wygrał wybory Manhunt International 2019!

Finał jubileuszowej, 20. edycji wyborów Manhunt International za nami! W sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili na Filipinach wybrano kolejnego laureata tego prestiżowego tytułu. Został nim 23-letni Paul Luzineau z Niderlandów, który pokonał trzydziestu pięciu konkurentów. W pierwszej piątce, za przystojnym Holendrem uplasowali się także przedstawiciele Grecji, Brazylii, Hiszpanii i Indii. Polub nas:

Read more

Regina Peredo z Meksyku wygrała wybory Reina Hispanoamericana 2019!

W sobotę, 8 lutego na terenie targowym Salón Sirionó de la Fexpocruz w boliwijskim mieście Santa Cruz odbył się finał wyborów Reina Hispanoamericana 2019. Korona i tytuł najpiękniejszej kobiety promującej dziedzictwo, język i kulturę krajów hiszpańskojęzycznych trafiły do 22-letniej Reginy Peredo z Meksyku! Piękna Meksykanka pokonała dwadzieścia osiem konkurentek, w tym przedstawicielki Brazylii, Kolumbii, Portoryko, Paragwaju, Wenezueli, Filipin, Hiszpanii, Dominikany, Haiti i Stanów Zjednoczonych. Polub nas:

Read more

Manhunt International 2019: Meksyk

Na Filipinach trwa najstarszy męski konkurs piękności – Manhunt International. W tegorocznych wyborach bierze udział trzydziestu sześciu kandydatów. Wśród uczestników jest reprezentant Meksyku – 29-letni Luis Enrique Zepeda. Oto garść podstawowych informacji o przystojnym Meksykaninie z Monterrey! Dowiedzmy się skąd pochodzi i czym interesuje się laureat tytułu Manhunt Mexico 2019! Polub nas:

Read more

Manhunt International 2019: Polska

Na Filipinach wystartował najstarszy męski konkurs piękności – Manhunt International. W tegorocznych wyborach bierze udział trzydziestu sześciu kandydatów. Wśród uczestników jest reprezentant Polski – 23-letni Adrian Michałowski. Oto garść podstawowych informacji o przystojnym Polaku ze Zgorzelca! Dowiedzmy się skąd pochodzi i czym interesuje się laureat tytułu Manhunt Poland 2019!  Polub nas:

Read more

Zait Reza zdobywcą tytułu Model Experience México 2020!

W niedzielę, 19 stycznia na terenie targowym Desfilia w Guadalajarze odbył się finał konkursu Model Experience México 2020. W trakcie wydarzenia wybrano najprzystojniejszego meksykańskiego modela wśród osób dorosłych oraz nastolatków. Triumfatorem wyborów w kategorii dorosłych został 28-letni aktor i model Zait Reza, który będzie reprezentował Meksyk w konkursie Mister Global 2020 w Tajlandii.  Polub nas:

Read more
1 2 3 76