Man of the World 2019 – Indie, Indonezja, Kostaryka, Liban, Maroko

Od 1 do 11 lipca na Filipinach odbywa się zgrupowanie konkursu Man of the World 2019. O ten międzynarodowy tytuł rywalizuje około trzydziestu kandydatów. Są wśród nich Krishna Salak z Indii, Isaac Agung Budiman z Indonezji, Mauricio Blanco z Kostaryki, Adel Serhal z Libanu i Lahoucine El Omri z Maroka. Oto garść podstawowych informacji o przystojnych kandydatach!  Polub nas:

Read more

Man of the World 2019 – Belgia, Boliwia, Czechy, Guam, Gwinea Bissau

Od 1 do 11 lipca na Filipinach odbywa się zgrupowanie konkursu Man of the World 2019. O ten międzynarodowy tytuł rywalizuje około trzydziestu kandydatów. Są wśród nich Grigor Sayadyan z Belgii, Tomás Sebastián Rojas Morales z Boliwii, Jakub Jurčák z Czech, Christian Layao z Guamu i Vensam Abeny Iala z Gwinei Bissau. Oto garść podstawowych informacji o przystojnych kandydatach!  Polub nas:

Read more

Zmiana daty wyborów Miss México 2019! Finał 20 września!

W środę, 3 lipca Organizacja Miss México poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że finał drugiej fazy wyborów Miss México 2019 odbędzie się w piątek, 20 września w mieście Meksyk! Oznacza to, że data konkursu została przesunięta, bowiem pierwotnie wielki finał miał odbyć się w sobotę, 7 września. W trakcie wydarzenia wybrana zostanie przedstawicielka Meksyku na wybory Miss World 2019, która koronę odbierze z rąk Vanessy Ponce de León – Miss […]

Read more

Wielka zmiana! Konkurs Miss World 2019 przeniesiony do Londynu!

We wtorek, 2 lipca świat obiegła zaskakująca informacja – tegoroczne wybory Miss World odbędą się w Anglii, a nie jak wcześniej zapowiadano w Tajlandii! Prezes Organizacji Miss World – Julia Morley ogłosiła, że najpiękniejsza kobieta świata wybrana zostanie w sobotę, 14 grudnia w Londynie! Zgrupowanie wystartuje 20 listopada i potrwa trzy tygodnie. Weźmie w nim udział ponad 100 kobiet z całego świata, w tym przedstawicielki Meksyku i Polski.  Polub nas:

Read more

Sofía Aragón triumfatorką wyborów Mexicana Universal 2019!

W niedzielę, 23 czerwca odbył się wielki finał wyborów Mexicana Universal 2019 podczas którego ogłoszono nazwisko meksykańskiej delegatki na tegoroczne wybory Miss Universe! Tytuł i korona najpiękniejszej Meksykanki oraz prawo de reprezentowania kraju w prestiżowych wyborach Miss Universe 2019 powędrowały do 25-letniej Sofíi Aragón z Guadalajary! W walce o koronę ta piękna studentka aktorstwa, pisarka, bizneswoman i była modelka pokonała trzydzieści konkurentek!  Polub nas:

Read more
1 2 3 55