„Myślę, że prawdziwe piękno tkwi w środku” – wywiad z Paulem Luzineau – Manhuntem International 2019/2020.

Paul Luzineau to holenderski model, który w lutym br. wygrał jubileuszową, 20. edycję wyborów Manhunt International. W wywiadzie dla Imperium Miss – Empire of Miss laureat najstarszego konkursu piękności dla mężczyzn opowiada o odczuciach towarzyszących mu podczas finału, powrocie do Niderlandów, a także zdradza jaki jest jego sekret na zwycięstwo i jakie ma plany na dalsze panowanie. Zapraszam do lektury!  Polub nas:

Read more

Adrian Michałowski w TOP 16 konkursu Manhunt International 2019!

W sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili na Filipinach odbył się finał jubileuszowej, 20. edycji wyborów Manhunt International! Laureatem tego prestiżowego tytułu został 23-letni Paul Luzineau z Niderlandów. Natomiast reprezentant Polski, 23-letni Adrian Michałowski awansował do TOP 16 i znalazł się w gronie najlepszych modeli na świecie! Polub nas:

Read more

Paul Luzineau z Niderlandów wygrał wybory Manhunt International 2019!

Finał jubileuszowej, 20. edycji wyborów Manhunt International za nami! W sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili na Filipinach wybrano kolejnego laureata tego prestiżowego tytułu. Został nim 23-letni Paul Luzineau z Niderlandów, który pokonał trzydziestu pięciu konkurentów. W pierwszej piątce, za przystojnym Holendrem uplasowali się także przedstawiciele Grecji, Brazylii, Hiszpanii i Indii. Polub nas:

Read more

Manhunt International 2019: Meksyk

Na Filipinach trwa najstarszy męski konkurs piękności – Manhunt International. W tegorocznych wyborach bierze udział trzydziestu sześciu kandydatów. Wśród uczestników jest reprezentant Meksyku – 29-letni Luis Enrique Zepeda. Oto garść podstawowych informacji o przystojnym Meksykaninie z Monterrey! Dowiedzmy się skąd pochodzi i czym interesuje się laureat tytułu Manhunt Mexico 2019! Polub nas:

Read more

Manhunt International 2019: Polska

Na Filipinach wystartował najstarszy męski konkurs piękności – Manhunt International. W tegorocznych wyborach bierze udział trzydziestu sześciu kandydatów. Wśród uczestników jest reprezentant Polski – 23-letni Adrian Michałowski. Oto garść podstawowych informacji o przystojnym Polaku ze Zgorzelca! Dowiedzmy się skąd pochodzi i czym interesuje się laureat tytułu Manhunt Poland 2019!  Polub nas:

Read more
1 2 3