„Na pewno jest to niesamowita adrenalina.” – wywiad z Adrianem Michałowskim, Manhuntem Poland 2019.

Adrian Michałowski z Lubania to model, ratownik wodny, instruktor pływania i laureat tytułu Manhunt Poland, który w lutym br. reprezentował Polskę w najstarszym męskim konkursie piękności na świecie – Manhunt International i uzyskał awans do TOP 16! W wywiadzie udzielonym dla Imperium Miss – Empire of Miss opowiada o swoich wspomnieniach z konkursu, atrakcjach, jakie czekały na niego na Filipinach oraz uczuciach jakie towarzyszyły mu przed i w trakcie zgrupowania. […]

Read more

„Myślę, że prawdziwe piękno tkwi w środku” – wywiad z Paulem Luzineau – Manhuntem International 2019/2020.

Paul Luzineau to holenderski model, który w lutym br. wygrał jubileuszową, 20. edycję wyborów Manhunt International. W wywiadzie dla Imperium Miss – Empire of Miss laureat najstarszego konkursu piękności dla mężczyzn opowiada o odczuciach towarzyszących mu podczas finału, powrocie do Niderlandów, a także zdradza jaki jest jego sekret na zwycięstwo i jakie ma plany na dalsze panowanie. Zapraszam do lektury! 

Read more

Adrian Michałowski w TOP 16 konkursu Manhunt International 2019!

W sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili na Filipinach odbył się finał jubileuszowej, 20. edycji wyborów Manhunt International! Laureatem tego prestiżowego tytułu został 23-letni Paul Luzineau z Niderlandów. Natomiast reprezentant Polski, 23-letni Adrian Michałowski awansował do TOP 16 i znalazł się w gronie najlepszych modeli na świecie!

Read more

Paul Luzineau z Niderlandów wygrał wybory Manhunt International 2019!

Finał jubileuszowej, 20. edycji wyborów Manhunt International za nami! W sobotę, 22 lutego w teatrze New Frontier Theater w Manili na Filipinach wybrano kolejnego laureata tego prestiżowego tytułu. Został nim 23-letni Paul Luzineau z Niderlandów, który pokonał trzydziestu pięciu konkurentów. W pierwszej piątce, za przystojnym Holendrem uplasowali się także przedstawiciele Grecji, Brazylii, Hiszpanii i Indii.

Read more

Manhunt International 2019: Meksyk

Na Filipinach trwa najstarszy męski konkurs piękności – Manhunt International. W tegorocznych wyborach bierze udział trzydziestu sześciu kandydatów. Wśród uczestników jest reprezentant Meksyku – 29-letni Luis Enrique Zepeda. Oto garść podstawowych informacji o przystojnym Meksykaninie z Monterrey! Dowiedzmy się skąd pochodzi i czym interesuje się laureat tytułu Manhunt Mexico 2019!

Read more
1 2 3