Jack Heslewood z Anglii zwycięzcą wyborów Mister World 2019! Meksykanin na podium!

W piątek, 23 sierpnia na Filipinach odbył się finał wyborów Mister World 2019. O miano najprzystojniejszego mężczyzny świata rywalizowało 72 kandydatów. Zwyciężył reprezentant Anglii – 27-letni Jack Heslewood z Bishop’s Stortford! Drugie miejsce zajął 28-letni Fezile Mkhize z Południowej Afryki, a trzecie – 25-letni Brian Faugier z Meksyku! W gronie dwudziestu dziewięciu półfinalistów znalazł się również 23-letni Robert Kapica z Polski! 

Read more

Brian Faugier reprezentuje Meksyk w wyborach Mister World 2019!

Na początku sierpnia na Filipinach wystartowało zgrupowanie wyborów Mister World 2019! O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata rywalizuje siedemdziesięciu dwóch kandydatów. Zwycięzca wybrany zostanie w najbliższy piątek, 23 sierpnia podczas finału, który odbędzie się w Manili. Wśród uczestników znajduje się 25-letni Brian Faugier. Oto garść informacji o przystojnym modelu, zwycięzcy konkursu Mister México 2017. 

Read more

Robert Kapica reprezentuje Polskę w wyborach Mister World 2019!

Na początku sierpnia na Filipinach wystartowało zgrupowanie wyborów Mister World 2019! O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata rywalizuje siedemdziesięciu dwóch kandydatów. Zwycięzca wybrany zostanie w najbliższy piątek, 23 sierpnia podczas finału, który odbędzie się w Manili. Wśród uczestników znajduje się 23-letni Robert Kapica z Polski. Oto garść informacji o przystojnym modelu, zwycięzcy konkursu The Look of The Year 2016. 

Read more

Mister World 2019: Kolejna zmiana! Finał przeniesiony na 23 sierpnia!

To już kolejna zmiana daty wyborów Mister World 2019. Jak ogłosili organizatorzy konkursu, finał odbędzie się w piątek, 23 sierpnia w Smart Araneta Coliseum w Quezon City. Około 100 mężczyzn z całego świata zjedzie na Filipiny we wtorek, 6 sierpnia. Podczas trwającego dwa tygodnie zgrupowania wezmą oni udział w szeregu imprez i konkurencji, m.in. Mister Sportu, Mister Talentu i Kreatywności, Mister Mody czy Mister Multimediów. 

Read more
1 2