Brian Faugier reprezentuje Meksyk w wyborach Mister World 2019!

Na początku sierpnia na Filipinach wystartowało zgrupowanie wyborów Mister World 2019! O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata rywalizuje siedemdziesięciu dwóch kandydatów. Zwycięzca wybrany zostanie w najbliższy piątek, 23 sierpnia podczas finału, który odbędzie się w Manili. Wśród uczestników znajduje się 25-letni Brian Faugier. Oto garść informacji o przystojnym modelu, zwycięzcy konkursu Mister México 2017.  Polub nas:

Read more

Robert Kapica reprezentuje Polskę w wyborach Mister World 2019!

Na początku sierpnia na Filipinach wystartowało zgrupowanie wyborów Mister World 2019! O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata rywalizuje siedemdziesięciu dwóch kandydatów. Zwycięzca wybrany zostanie w najbliższy piątek, 23 sierpnia podczas finału, który odbędzie się w Manili. Wśród uczestników znajduje się 23-letni Robert Kapica z Polski. Oto garść informacji o przystojnym modelu, zwycięzcy konkursu The Look of The Year 2016.  Polub nas:

Read more

Mister World 2019: Kolejna zmiana! Finał przeniesiony na 23 sierpnia!

To już kolejna zmiana daty wyborów Mister World 2019. Jak ogłosili organizatorzy konkursu, finał odbędzie się w piątek, 23 sierpnia w Smart Araneta Coliseum w Quezon City. Około 100 mężczyzn z całego świata zjedzie na Filipiny we wtorek, 6 sierpnia. Podczas trwającego dwa tygodnie zgrupowania wezmą oni udział w szeregu imprez i konkurencji, m.in. Mister Sportu, Mister Talentu i Kreatywności, Mister Mody czy Mister Multimediów.  Polub nas:

Read more

Kolejny prestiżowy konkurs w Azji! Finał Mister World 2018 we wrześniu na Filipinach!

3 kwietnia br. prezydent Organizacji Miss World ogłosiła, że tegoroczna edycja wyborów Mister World odbędzie się we wrześniu na Filipinach. O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata walczyć będzie około pięćdziesięciu kandydatów, w tym Meksykanin – Brian Faugier. W barwach Polski wystąpi prawdopodobnie Jakub Kucner.  Polub nas:

Read more