Vanessa Ponce de León założycielką akcji „Korony przeciwko wirusowi”. Meksykańskie miss niosą pomoc potrzebującym!

Na początku kwietnia Vanessa Ponce de León (Miss Meksyku 2018 i Miss World 2018) poinformowała w swoich mediach społecznościowych o starcie projektu „Coronas contra el virus” (polskie tłumaczenie „Korony przeciwko wirusowi”). Do akcji zaangażowane zostały inne meksykańskie królowe piękności – Ximena Navarrete (Nuestra Belleza México 2009, Miss Universe 2010), Andrea Toscano (Mexicana Universal 2018, I Wicemiss International 2019), Sofía Aragón (Mexicana Universal 2019, II Wicemiss Universe 2019) i Denisse Franco […]

Read more

Konkurs Mexicana Universal 2020 odbędzie się na przełomie września i października!

We wtorek, 18 marca podczas transmisji online w mediach społecznościowych Lupita Jones ogłosiła, że tegoroczna edycja konkursu Mexicana Universal odbędzie się na przełomie września i października. W konkursie wezmą udział trzydzieści dwie kandydatki, a jurorzy wyłonią reprezentantki kraju na wybory Miss Universe, Miss International, Reina Hispanoamericana i Miss Charm International.  Polub nas:

Read more

Grisel Ramírez Roldán zwyciężczynią wyborów Mexicana Universal Morelos 2019!

W niedzielę, 17 listopada ub.r. w Jardines de México w mieście Tequesquitengo w stanie Morelos odbył się finał stanowego konkursu piękności Mexicana Universal Morelos 2019. Koronę najpiękniejszej zdobyła 21-letnia Grisel Ramírez Roldán, która weźmie udział w ogólnokrajowym konkursie Mexicana Universal 2020 i będzie walczyła o prawo reprezentowania Meksyku w konkursie Miss Universe lub Miss International i Reina Hispanoamericana.  Polub nas:

Read more

Mexicana Universal 2020: Michoacán

25-letnia Adriana Zacarías ze stanu Michoacán jest jedną z finalistek tegorocznej edycji reality-show Mexicana Universal. Poznajmy bliżej piękną absolwentkę prawa, która w ciągu najbliższych miesięcy będzie walczyła o tytuł najpiękniejszej Meksykanki i prawo do reprezentowania Meksyku w prestiżowych międzynarodowych konkursach piękności – Miss Universe, Miss International czy Reina Hispanoamericana. Oto garść podstawowych informacji o Adrianie! Polub nas:

Read more

Adriana Zacarías Avilés zwyciężczynią wyborów Mexicana Universal Michoacán 2019!

W niedzielę, 17 listopada ub.r. w mieście Jacona de Plancarte w stanie Michoacán odbył się finał stanowego konkursu piękności Mexicana Universal Michoacán 2019. Koronę najpiękniejszej zdobyła 25-letnia Adriana Zacarías Avilés, która weźmie udział w ogólnokrajowym konkursie Mexicana Universal 2020 i będzie walczyła o prawo reprezentowania Meksyku w konkursie Miss Universe lub Miss International i Reina Hispanoamericana.  Polub nas:

Read more
1 2 3 5