Nebai Torres meksykańską kandydatką do korony Miss International 2018!

2 sierpnia br. za pośrednictwem Facebooka, Lupita Jones – dyrektor Mexicana Universal Organización ogłosiła nazwisko Meksykanki, która otrzymała tytuł Mexicana Internacional i będzie tym samym reprezentowała Meksyk w jesiennych wyborach Miss International 2018 w Japonii (finał 9 listopada br.). Jest to 24-letnia Nebai Torres ze stanu Jalisco – 4. Wicemiss Mexicana Universal 2018 oraz jedna z pięciu finalistek piątej edycji programu Mexico’s Next Top Model.  Polub nas:

Read more

Aranza Molina meksykańską kandydatką do korony Reina Hispanoamericana 2018

Na początku lipca organizatorzy wyborów Mexicana Universal ogłosili nazwisko dziewczyny, która weźmie udział w zgrupowaniu i finale konkursu Reina Hispanoamericana 2018. Jest nią 21-letnia Aranza Molina, zdobywczyni drugiego miejsca w tegorocznych wyborach Mexicana Universal. Oficjalna koronacja kandydatki miała miejsce w jej rodzinnym mieście, w stanie Tabasco. Teraz Aranza Molina będzie miała szansę zdobyć tytuł Reina Hispanoamericana 2018. Finał konkursu odbędzie się na początku listopada w Boliwii.  Polub nas:

Read more

Tytuł Mexicana Universal 2018 dla Andrei Toscano. Oto Miss Universe Mexico’18!

Kilkutygodniowe reality show wybierające meksykańską reprezentantkę na wybory Miss Universe 2018 zakończyło się koronacją najpiękniejszej. Jurorzy i Meksykanie zdecydowali, że ich przedstawicielką w prestiżowych wyborach piękności zostanie 19-letnia Andrea Toscano ze stanu Colima, która w ostatecznej walce o koronę pokonała pięć konkurentek – Aranzę Molinę (2. miejsce), Maryely Leal (3. miejsce), Lupitę Valero (4. miejsce), Nebai Torres (5. miejsce) i Karely Sandoval (6. miejsce). Polub nas:

Read more

Mexicana Universal 2018 – TOP 10

Za nami kolejne cztery gale Mexicana Universal! Z tygodnia na tydzień topnieje liczba kandydatek, które pozostają w walce o tytuł najpiękniejszej. W rywalizacji zostało już tylko dziesięć kobiet, które tworzą TOP 10 konkursu. Są to przedstawicielki stanów Colima, Guerrero, Jalisco, Michoacán, Puebla, Sinaloa, Tabasco, Veracruz, Yucatán i Zacatecas! Niestety już tej nocy jurorzy i widzowie wyeliminują kolejne dziewczyny.  Polub nas:

Read more

Mexicana Universal 2018 – TOP 16

Za nami dwie pierwsze gale Mexicana Universal! 8 kwietnia br. jurorzy meksykańskiego reality show wyłonili dwanaście kandydatek, które zasiliły TOP 16. Pozostałe cztery wybrane przez publiczność i jurorów, ogłoszone zostały podczas kolejnej gali, tj. 15 kwietnia. Tak powołana została półfinałowa szesnastka. Niestety już w najbliższą niedzielę dwie z dziewcząt odpadną z dalszej rywalizacji o koronę i stracą szansę na udział w wyborach Miss Universe 2018. O tym kto to będzie […]

Read more
1 2