Thalia Olvino zwyciężczynią wyborów Miss Wenezueli 2019! Melissa Jiménez z tytułem Miss Internacional Venezuela 2019!

W czwartek, 1 sierpnia w Estudio 1 de Venevisión w Caracas odbył się finał wyborów Miss Wenezueli, który wyłonił reprezentantki kraju na wybory Miss Universe 2019 i Miss International 2019. Zwyciężczynią konkursu została 20-letnia Thalia Olvino, natomiast tytuł Miss Internacional Venezuela powędrował do 20-letniej Melissy Jiménez. Współprowadzącą i gościem specjalnym wyborów była Mariem Velazco – Miss International 2018.  Polub nas:

Read more

Miss Wenezueli 2019 – kandydatki, cz. 2

W czwartek, 1 sierpnia (piątek, 2 sierpnia czasu polskiego) w Caracas odbędą się wybory Miss Venezuela 2019. O tytuł najpiękniejszej Wenezuelki oraz prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Universe 2019 i Miss International 2019 walczyć będą dwadzieścia cztery kandydatki. Oto druga grupa pretendentek do korony. Poznajmy miss ze stanów: Lara, Mérida, Miranda, Monagas, Nueva Esparta, Portuguesa, Sucre, Táchira, Trujillo, Vargas, Yaracuy i Zulia.  Polub nas:

Read more

Miss Wenezueli 2019 – kandydatki, cz. 1

W czwartek, 1 sierpnia (piątek, 2 sierpnia czasu polskiego) w Caracas odbędą się wybory Miss Venezuela 2019. O tytuł najpiękniejszej Wenezuelki oraz prawo do reprezentowania kraju w wyborach Miss Universe 2019 i Miss International 2019 walczyć będą dwadzieścia cztery kandydatki. Oto pierwsza grupa pretendentek do korony. Poznajmy miss ze stanów: Amazonas, Anzoátegui, Apure, Aragua, Barinas, Bolívar, Carabobo, Cojedes, Delta Amacuro, Distrito Capital, Falcón i Guárico.  Polub nas:

Read more

Miss USA 2019 i Miss USA Nastolatek 2019 wybrane w Nevadzie!

18-letnia Kaliegh Garris z New Haven w stanie Connecticut oraz 28-letnia Cheslie Kryst z Charlotte w stanie North Carolina zostały ogłoszone zwyciężczyniami dwóch prestiżowych amerykańskich konkursów piękności – Miss Teen USA oraz Miss USA. Finały obu konkursów odbyły się w hotelu i kasynie Grand Sierra Resort w Reno, w stanie Nevada. Zdobywczyni tytułu Miss USA 2019 będzie reprezentowała swój kraj w wyborach Miss Universe 2019.  Polub nas:

Read more

Kolejna miss zdetronizowana! Joyce Prado Ribera nie jest już Miss Boliwii 2018!

Kolejny południowoamerykański kraj zostaje bez miss! Tym razem mowa o Joyce Prado Ribera – Miss Boliwii 2018 i uczestniczce wyborów Miss Universe 2018, która została zdetronizowana z powodu ciąży! Przedstawiciele agencji modelek Promociones Gloria, która jest  organizatorem wyborów Miss Boliwii poinformowali, że zwyciężczyni konkursu piękności traci koronę, ponieważ naruszyła warunki podpisanej z nimi umowy.  Polub nas:

Read more
1 2