Miss USA 2019 i Miss USA Nastolatek 2019 wybrane w Nevadzie!

18-letnia Kaliegh Garris z New Haven w stanie Connecticut oraz 28-letnia Cheslie Kryst z Charlotte w stanie North Carolina zostały ogłoszone zwyciężczyniami dwóch prestiżowych amerykańskich konkursów piękności – Miss Teen USA oraz Miss USA. Finały obu konkursów odbyły się w hotelu i kasynie Grand Sierra Resort w Reno, w stanie Nevada. Zdobywczyni tytułu Miss USA 2019 będzie reprezentowała swój kraj w wyborach Miss Universe 2019.  Polub nas:

Read more

Kolejna miss zdetronizowana! Joyce Prado Ribera nie jest już Miss Boliwii 2018!

Kolejny południowoamerykański kraj zostaje bez miss! Tym razem mowa o Joyce Prado Ribera – Miss Boliwii 2018 i uczestniczce wyborów Miss Universe 2018, która została zdetronizowana z powodu ciąży! Przedstawiciele agencji modelek Promociones Gloria, która jest  organizatorem wyborów Miss Boliwii poinformowali, że zwyciężczyni konkursu piękności traci koronę, ponieważ naruszyła warunki podpisanej z nimi umowy.  Polub nas:

Read more

Anyella Grados pozbawiona korony Miss Peru 2019!

Anyella Grados, która w październiku ub.r. wygrała wybory Miss Peru 2019 i miała reprezentować kraj w wyborach Miss Universe 2019 straciła tytuł! A wszystko przez nagranie wideo ukazujące jej pijacki wybryk podczas jednej z imprez! Z koronami pożegnały się także jej towarzyszki – Camila Canicoba (Miss Peru Nastolatek 2018) i Tiffany Yoko Chong (Miss Peru Supranational 2019).  Polub nas:

Read more

Marta Magdalena Stepien w koronie Miss Universe Canada 2018!

Marta Magdalena Stepien to urodzona w Polsce modelka, która w sierpniu br. wygrała konkurs Miss Universe Canada i będzie reprezentowała Kanadę w grudniowych wyborach Miss Universe 2018! W styczniu 24-latka zajęła drugie miejsce w tegorocznych wyborach Reinado Internacional del Café, zaś w ubiegłym roku jako wicemiss Kanady reprezentowała ten kraj w innych prestiżowych wyborach czyli Miss International 2017.  Polub nas:

Read more

Seks i korupcja w Miss Wenezueli? Konkurs tymczasowo zawieszony!

Od kilku tygodni fani konkursów piękności żyją skandalem w Wenezueli. Organizacja wyborów Miss Venezuela zawiesiła tymczasowo działalność po tym, jak na jaw wyszły zarzuty o powiązania kandydatek z osobami oskarżanymi o korupcję (w tym ważnymi politykami). Dziewczynom zarzuca się sukcesy i karierę przez łóżko. Trwają kontrole, które mają potwierdzić lub zaprzeczyć doniesieniom.  Polub nas:

Read more
1 2