Marta Magdalena Stepien w koronie Miss Universe Canada 2018!

Marta Magdalena Stepien to urodzona w Polsce modelka, która w sierpniu br. wygrała konkurs Miss Universe Canada i będzie reprezentowała Kanadę w grudniowych wyborach Miss Universe 2018! W styczniu 24-latka zajęła drugie miejsce w tegorocznych wyborach Reinado Internacional del Café, zaś w ubiegłym roku jako wicemiss Kanady reprezentowała ten kraj w innych prestiżowych wyborach czyli Miss International 2017.  Polub nas:

Read more

Seks i korupcja w Miss Wenezueli? Konkurs tymczasowo zawieszony!

Od kilku tygodni fani konkursów piękności żyją skandalem w Wenezueli. Organizacja wyborów Miss Venezuela zawiesiła tymczasowo działalność po tym, jak na jaw wyszły zarzuty o powiązania kandydatek z osobami oskarżanymi o korupcję (w tym ważnymi politykami). Dziewczynom zarzuca się sukcesy i karierę przez łóżko. Trwają kontrole, które mają potwierdzić lub zaprzeczyć doniesieniom.  Polub nas:

Read more

Osmel Sousa przechodzi na emeryturę po ponad czterdziestu latach w Miss Venezuela!

Ta wiadomość zelektryzowała fanów konkursów piękności na całym globie. 6 lutego br. Osmel Sousa ogłosił iż rezygnuje z dalszego szefowania organizacji Miss Venezuela. Funkcję dyrektora piastował od października 1981 roku, zaś wcześniej, bo już od lat 70. skutecznie pracował jako doradca niektórych uczestniczek tego wenezuelskiego konkursu piękności.  Polub nas:

Read more

Finał Miss Universe 26 listopada bez udziału Wenezuelki?

Coraz częściej mówi się o tym, że finał tegorocznej edycji wyborów Miss Universe odbędzie się 26 listopada. Co prawda organizatorzy nie podali tej informacji oficjalnie, jednak przekazywana jest ona przez krajowych licencjobiorców. Co więcej mówi się, że po raz pierwszy w historii konkursu zabraknąć w nim może Wenezuelki! Wszystko przez kryzys jaki przechodzi obecnie jej kraj.  Polub nas:

Read more