Miss Intercontinental 2019 zostanie wybrana 21 grudnia w Indiach!

Podczas konferencji prasowej odbywającej się w Bombaju ogłoszono miejsce i datę wyborów Miss Intercontinental 2019. Międzykontynentalna Miss wybrana zostanie 21 grudnia w stolicy Indii – New Delhi. Zgrupowanie wystartuje w drugiej połowie listopada. Wśród kilkudziesięciu kandydatek do korony będą reprezentantki Polski – Martyna Górak i Meksyku – Sofia Miñarro Pedraza.  Polub nas:

Read more

Brazylijka zwyciężczynią Miss Teen Universe 2019! Trzecie miejsce dla Melisy Quintero z Meksyku!

17-letnia Eduarda Zanella z Brazylii wygrała wybory Miss Teen Universe 2019! Sukces odniosła także 17-letnia Melissa Quintero z Meksyku, która uplasowała się na trzecim miejscu. TOP 6 uzupełniły jeszcze przedstawicielki Kolumbii, Indii, Panamy i Portoryko. O tytuł najpiękniejszej nastolatki wszechświata rywalizowało łącznie dwadzieścia osiem kandydatek z trzech kontynentów.  Polub nas:

Read more

Suheyn Cipriani zwyciężczynią Miss Eco International 2019! Agata Chrośniak w TOP 21!

22-letnia Suheyn Cipriani z Peru wygrała tegoroczną edycję wyborów Miss Eco International! Piękna Peruwianka pokonała w starciu o koronę ponad pięćdziesiąt konkurentek z całego świata. W TOP 5 znalazły się także przedstawicielki Filipin, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy i Malezji, a Miss Eco Poland – Agata Chrośniak awansowała do TOP 21 konkursu! Niestety Melissa de Anda z Meksyku nie odniosła sukcesu.  Polub nas:

Read more

Wenezuela gospodarzem wyborów Miss Grand International! Finał 25 października!

Dokładnie w połowie marca Organizacja Miss Grand International ogłosiła kraj, który będzie gospodarzem tegorocznej edycji tego konkursu. Ku wielkiemu zaskoczeniu, wybór padł na Wenezuelę, czyli kraj pogrążony obecnie w kryzysie! Bez zmian pozostaje data wyborów – tradycyjnie już finał odbędzie się 25 października. Właśnie wtedy poznamy laureatkę Miss Grand International 2019!  Polub nas:

Read more

Miss Eco International 2019: Polska

30 marca w Egipcie odbędzie się finał wyborów Miss Eco International 2019. Obecnie trwa zgrupowanie, w którym bierze udział także reprezentantka Polski. Kim jest 24-letnia Agata Chrośniak? Jak opisałaby Polskę i Polaków? Jaki jest jej zdaniem największy problem ze środowiskiem i jak przekonałaby jurorów do tego, że jest odpowiednią kandydatką do zwycięstwa? Przeczytajcie informacje o Miss Eco Poland 2019!  Polub nas:

Read more
1 2 3 9