Miss Eco International 2019: Polska

30 marca w Egipcie odbędzie się finał wyborów Miss Eco International 2019. Obecnie trwa zgrupowanie, w którym bierze udział także reprezentantka Polski. Kim jest 24-letnia Agata Chrośniak? Jak opisałaby Polskę i Polaków? Jaki jest jej zdaniem największy problem ze środowiskiem i jak przekonałaby jurorów do tego, że jest odpowiednią kandydatką do zwycięstwa? Przeczytajcie informacje o Miss Eco Poland 2019!  Polub nas:

Read more

Claire Elizabeth Parker straciła prawo do tytułu Miss Grand International 2015!

22 lutego świat obiegła informacja, że Claire Elizabeth Parker – Miss Grand International 2015 straci prawo do używania tego tytułu! Organizatorzy wyborów Miss Grand International wydali oficjalne oświadczenie w swoich mediach społecznościowych. Powodem ich decyzji jest udział Claire w wyborach Miss Universe Australia 2019.  Polub nas:

Read more

Sophia Ng z Hong Kongu zwyciężczynią Miss Global 2018! Meksykanka w TOP 20!

Sophia Ng z Hong Kongu została ogłoszona zwyciężczynią wyborów Miss Global 2018! 27-letnia pani psycholog pokonała czterdzieści rywalek. W gronie finalistek znalazły się przedstawicielki Kanady, Uzbekistanu, Haiti i USA. Do TOP 20 awansowała także Miss Meksyku – 27-letnia Grecia Montañez Ochoa. Finał konkursu odbył się w mieście Pasay na Filipinach.  Polub nas:

Read more

Reprezentantka Filipin zwyciężczynią Miss Intercontinental 2018! Meksykanka w TOP 20!

Finał wyborów Miss Intercontinental 2018 zakończył się koronacją zwyciężczyni, 26-letniej Karen Gallman. Reprezentantka Filipin pokonała m.in. przedstawicielki z Kostaryki (2. miejsce), Słowacji (3. miejsce), Kolumbii (4. miejsce), Wietnamu (5. miejsce) i Etiopii (6. miejsce), a także Meksykankę – Ivannę Lobato, która zakończyła rywalizację w TOP 20 i Polkę – Angelikę Duszczyk, która niestety nie odniosła sukcesu. Tegoroczne wybory Miss Intercontinental odbyły się na Filipinach. Wzięło w nich udział ponad 80 […]

Read more

Miss Intercontinental 2018: Polska

Już w najbliższą sobotę na Filipinach odbędzie się finał wyborów Miss Intercontinental 2018. Zwyciężczyni zostanie wybrana spośród 84 kandydatek z całego świata. Wśród pretendentek do korony znalazła się także przedstawicielka Polski – 25-letnia Angelika Duszczyk z Warszawy. Oto kilka podstawowych informacji o pięknej Polce. Czym się interesuje? Jak opisałaby Polskę i Polaków i czym przekonałaby jurorów do tego, że jest odpowiednią kandydatką do zwycięstwa? Przeczytajcie!  Polub nas:

Read more
1 2 3 8