Reinado Internacional del Café’19: Meksyk

Tradycyjnie jak co roku, w pierwszej połowie stycznia wybrana zostanie Międzynarodowa Królowa Kawy. W odbywającym się w Kolumbii konkursie weźmie udział około trzydziestu kobiet z Ameryki Łacińskiej, Azji i Europy. Wśród pretendentek do korony znajdzie się także przedstawicielka Meksyku – Mónica Hernández. Oto garść podstawowych informacji o pięknej Meksykance. Czym się interesuje? Jak opisuje Meksyk i czym byłoby dla niej zwycięstwo w wyborach Reinado Internacional del Café’19? Sprawdźcie to!  Polub […]

Read more

Clara Sosa z Paragwaju zwyciężczynią Miss Grand International 2018! Meksykanka w TOP 10!

Czwartkowy finał Miss Grand International 2018 zakończył się… omdleniem i koronacją nowej miss. Zwyciężczynią tegorocznej edycji wyborów została 24-letnia Clara Sosa z Paragwaju, która w rywalizacji o tytuł i koronę najpiękniejszej pokonała 75 konkurentek z całego świata, w tym przedstawicielki Indii (2. miejsce), Indonezji (3. miejsce), Portoryko (4. miejsce) i Japonii (5. miejsce). Meksykanka Lezly Díaz awansowała do TOP 10 konkursu, zaś Polka Malwina Ratajczak niestety nie odniosła sukcesu.  Polub […]

Read more

Miss Grand International 2018: Polska i Meksyk

W najbliższy czwartek (25 października) w Birmie odbędzie się finał wyborów Miss Grand International 2018! Jego zwyciężczyni wybrana zostanie spośród dziewięćdziesięciu kobiet z całego świata. Wśród tej grupy są także reprezentantki Polski oraz Meksyku. Oto podstawowe informacje o 19-letniej Malwinie Ratajczak oraz 23-letniej Lezly Díaz. Czy któraś z nich ma szansę na złotą koronę i tytuł Miss Grand International? Oceńcie sami!  Polub nas:

Read more

Miss Grand International 2018 – kandydatki cz. 2

W najbliższy czwartek (25 października) w Birmie odbędzie się finał wyborów Miss Grand International 2018! Jego zwyciężczyni wybrana zostanie spośród dziewięćdziesięciu kobiet z całego świata. O tym, kto zdobędzie złotą koronę zdecyduje jury. Poznajmy kolejne trzydzieści sześć kandydatek do tytułu Miss Grand International 2018! Czy to wśród nich znajduje się nowa miss?  Polub nas:

Read more

Miss Grand International 2018 – kandydatki cz. 1

W najbliższy czwartek (25 października) w Birmie odbędzie się finał wyborów Miss Grand International 2018! Jego zwyciężczyni wybrana zostanie spośród dziewięćdziesięciu kobiet z całego świata. O tym, kto zdobędzie złotą koronę zdecyduje jury. Poznajmy pierwszą czterdziestkę kandydatek do tytułu Miss Grand International 2018! Czy to wśród nich znajduje się nowa miss?  Polub nas:

Read more
1 2 3 6