Palmira Ruíz reprezentowała Meksyk w konkursie Miss Global 2019/2020.

W sobotę, 18 stycznia w mieście Oaxaca w Meksyku odbył się finał międzynarodowego konkursu Miss Global 2019/2020. Wśród pięćdziesięciu pięciu pretendentek do korony była 27-letnia Palmira Ariannda Ruiz Vigueras z Meksyku, która ostatecznie awansowała do TOP 11 tego konkursu. Wybory wygrała 23-letnia Karolína Kokešová z Czech. Niestety wielki  finał zakończył się skandalem.  Polub nas:

Read more

Brenda Zuarth Aragón z tytułem Miss Panamerican México 2019!

19-letnia Brenda Zuarth Aragón z Tuxtla Gutiérrez ogłoszona została reprezentantką Meksyku w międzynarodowym konkursie piękności Miss Panamerican International 2019, który odbędzie się w październiku w Guadalajarze. Ogłoszenie tegorocznej meksykańskiej delegatki odbyło się 18 lipca.  Oto garść podstawowych informacji o pięknej Miss Panamerican México 2019. Dowiedzmy się kim jest i czym się interesuje!  Polub nas:

Read more

Verónica Salas Vallejo pierwszą Meksykanką w koronie Miss Intercontinental!

Wybory Miss Intercontinental 2017 zakończyły się koronacją zwyciężczyni, 24-letniej Verónici Salas Vallejo. W walce o koronę Międzykontynentalnej Miss, Meksykanka pokonała ponad sześćdziesiąt konkurentek. Zdobyła także kilka nagród specjalnych. Niestety reprezentantka Polski – Natalia Popis nie awansowała do półfinałowej osiemnastki.  Polub nas:

Read more

Goretti Robles z tytułem Wicemiss Model of the World, a Katarzyna Szklarczyk piąta w wyborach World Miss University!

Rok 2017 zakończył się sukcesem dla dwóch pięknych kobiet. Meksykanka Goretti Robles wywalczyła tytuł I Wicemiss Model of the World podczas gali odbywającej się w Chinach, zaś Polka Katarzyna Szklarczyk wróciła z Kambodży z tytułem IV Wicemiss w wyborach World Miss University!  Polub nas:

Read more

Erika Palomera zrezygnowała z udziału w Miss Intercontinental 2017! Na Sri Lankę poleci jej następczyni – Verónica Salas Vallejo

Zmiana daty i miejsca finału tegorocznej edycji wyborów Miss Intercontinental nie były na rękę Erice Palomerze (Miss Intercontinental México), która zrezygnowała z udziału w konkursie! Jej miejsce zajęła  23-letnia Verónica Salas Vallejo i to właśnie ona poleci na Sri Lankę, aby w grudniu zawalczyć o koronę Międzykontynentalnej Miss.  Polub nas:

Read more
1 2