Verónica Salas Vallejo nowym dyrektorem konkursu Miss Intercontinental México!

Na początku marca br. Verónica Salas Vallejo ogłosiła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że objęła stanowisko dyrektora krajowego wyborów Miss Intercontinental México. Oznacza to, że piękna zwyciężczyni Miss Intercontinental 2017 będzie od teraz odpowiedzialna za wybór i przygotowania meksykańskich delegatek na ten międzynarodowy konkurs piękności!  Polub nas:

Read more

Palmira Ruíz reprezentowała Meksyk w konkursie Miss Global 2019/2020.

W sobotę, 18 stycznia w mieście Oaxaca w Meksyku odbył się finał międzynarodowego konkursu Miss Global 2019/2020. Wśród pięćdziesięciu pięciu pretendentek do korony była 27-letnia Palmira Ariannda Ruiz Vigueras z Meksyku, która ostatecznie awansowała do TOP 11 tego konkursu. Wybory wygrała 23-letnia Karolína Kokešová z Czech. Niestety wielki  finał zakończył się skandalem.  Polub nas:

Read more

Brenda Zuarth Aragón z tytułem Miss Panamerican México 2019!

19-letnia Brenda Zuarth Aragón z Tuxtla Gutiérrez ogłoszona została reprezentantką Meksyku w międzynarodowym konkursie piękności Miss Panamerican International 2019, który odbędzie się w październiku w Guadalajarze. Ogłoszenie tegorocznej meksykańskiej delegatki odbyło się 18 lipca.  Oto garść podstawowych informacji o pięknej Miss Panamerican México 2019. Dowiedzmy się kim jest i czym się interesuje!  Polub nas:

Read more

Verónica Salas Vallejo pierwszą Meksykanką w koronie Miss Intercontinental!

Wybory Miss Intercontinental 2017 zakończyły się koronacją zwyciężczyni, 24-letniej Verónici Salas Vallejo. W walce o koronę Międzykontynentalnej Miss, Meksykanka pokonała ponad sześćdziesiąt konkurentek. Zdobyła także kilka nagród specjalnych. Niestety reprezentantka Polski – Natalia Popis nie awansowała do półfinałowej osiemnastki.  Polub nas:

Read more

Goretti Robles z tytułem Wicemiss Model of the World, a Katarzyna Szklarczyk piąta w wyborach World Miss University!

Rok 2017 zakończył się sukcesem dla dwóch pięknych kobiet. Meksykanka Goretti Robles wywalczyła tytuł I Wicemiss Model of the World podczas gali odbywającej się w Chinach, zaś Polka Katarzyna Szklarczyk wróciła z Kambodży z tytułem IV Wicemiss w wyborach World Miss University!  Polub nas:

Read more
1 2