Paulina Uceda będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss Intercontinental 2020!

W czwartek, 13 sierpnia w oficjalnych mediach społecznościowych Organizacji Miss Intercontinental México pojawiła się elektryzująca informacja, że następnego dnia ogłoszone zostanie nazwisko nowej Miss Intercontinental México 2020. Zgodnie z zapowiedzią, w piątek, 14 sierpnia opublikowano oświadczenie, w którym ogłoszono, że to 22-letnia Paulina Uceda Escorcia otrzymała tytuł najpiękniejszej i będzie reprezentowała kraj w wyborach Miss Intercontinental 2020!

Read more

Konkursy piękności formą symbolicznej przemocy? Meksykańscy deputowani chcą ograniczyć organizację wyborów miss!

Od kilkunastu dni w Meksyku trwa burza, spowodowana reformą zaproponowaną przez meksykańskie deputowane z Komisji ds. Równości płci. Sugerują one, że organizacja konkursów piękności jest formą symbolicznej przemocy wobec kobiet, dlatego należy ją ograniczyć, a także zaprzestać finansowania konkursów z pieniędzy publicznych! Wiele laureatek prestiżowych konkursów piękności sprzeciwiło się tym zarzutom i jawnie krytykuje posłanki. A zaniepokojeni fani zastanawiają się, czy uda się uratować meksykańskie konkursy piękności? 

Read more

Verónica Salas Vallejo nowym dyrektorem konkursu Miss Intercontinental México!

Na początku marca br. Verónica Salas Vallejo ogłosiła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że objęła stanowisko dyrektora krajowego wyborów Miss Intercontinental México. Oznacza to, że piękna zwyciężczyni Miss Intercontinental 2017 będzie od teraz odpowiedzialna za wybór i przygotowania meksykańskich delegatek na ten międzynarodowy konkurs piękności! 

Read more

Palmira Ruíz reprezentowała Meksyk w konkursie Miss Global 2019/2020.

W sobotę, 18 stycznia w mieście Oaxaca w Meksyku odbył się finał międzynarodowego konkursu Miss Global 2019/2020. Wśród pięćdziesięciu pięciu pretendentek do korony była 27-letnia Palmira Ariannda Ruiz Vigueras z Meksyku, która ostatecznie awansowała do TOP 11 tego konkursu. Wybory wygrała 23-letnia Karolína Kokešová z Czech. Niestety wielki  finał zakończył się skandalem. 

Read more

Brenda Zuarth Aragón z tytułem Miss Panamerican México 2019!

19-letnia Brenda Zuarth Aragón z Tuxtla Gutiérrez ogłoszona została reprezentantką Meksyku w międzynarodowym konkursie piękności Miss Panamerican International 2019, który odbędzie się w październiku w Guadalajarze. Ogłoszenie tegorocznej meksykańskiej delegatki odbyło się 18 lipca.  Oto garść podstawowych informacji o pięknej Miss Panamerican México 2019. Dowiedzmy się kim jest i czym się interesuje! 

Read more
1 2 3