Anna Jaromin reprezentuje Polskę w wyborach Miss Globe 2019!

W mieście Ulcinj w Czarnogórze odbywa się zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe 2019. W tegorocznych wyborach bierze udział około 50 kobiet z całego świata. Wśród nich znajduje się 21-letnia Anna Jaromin, która reprezentuje Polskę! Oto garść podstawowych informacji o pięknej Polce, która otrzymała tytuł Miss Globe Poland, a teraz walczy o koronę Miss Globe 2019!  Polub nas:

Read more

Karina Szczepanek będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss International 2019

Organizatorzy wyborów Miss Polski ogłosili, że 24-letnia Karina Szczepanek (II Wicemiss Podlasia 2018 i I Wicemiss Polski 2018) będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss International 2019, które odbędą się na przełomie października i listopada w Japonii. Oto kilka informacji o nowej Miss International Poland 2019.  Polub nas:

Read more

Olga Buława będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2019!

Świat obiegła informacja, że 28-letnia Olga Buława, Miss Polski 2018 będzie reprezentowała Polskę w tegorocznych wyborach Miss Universe, które odbędą się najprawdopodobniej w Dubaju. Ciekawostką jest fakt, że będzie to pierwszy raz od 1984, gdy w tym międzynarodowym konkursie zabraknie przedstawicielki kraju wydelegowanej przez Biuro Miss Polonia! Oto kilka informacji o Miss Universe Poland 2019.  Polub nas:

Read more

Miss Intercontinental 2018: Polska

Już w najbliższą sobotę na Filipinach odbędzie się finał wyborów Miss Intercontinental 2018. Zwyciężczyni zostanie wybrana spośród 84 kandydatek z całego świata. Wśród pretendentek do korony znalazła się także przedstawicielka Polski – 25-letnia Angelika Duszczyk z Warszawy. Oto kilka podstawowych informacji o pięknej Polce. Czym się interesuje? Jak opisałaby Polskę i Polaków i czym przekonałaby jurorów do tego, że jest odpowiednią kandydatką do zwycięstwa? Przeczytajcie!  Polub nas:

Read more

Eliminacje do wyborów Miss Egzotica 2019!

Organizatorzy Miss Egzotica ogłosili nabór do kolejnej edycji wyborów! Eliminacje do Miss Egzotica 2019 odbędą się 3 listopada br. (sobota), w godz. 16:00-21:00 w Klubie Nova Maska w Warszawie! Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się zarówno mężatki jak i panny pochodzące z obcych krajów, ale mieszkające w Polsce, lub mające rodziców/jednego z rodziców obcego pochodzenia! Zgłoszenia należy nadsyłać mailowo na adres biuro@missegzotica.pl.  Polub nas:

Read more
1 2