Gabriela Barnat reprezentowała Polskę w wyborach Miss Global 2019/2020

W sobotę, 18 stycznia w mieście Oaxaca w Meksyku odbył się finał międzynarodowego konkursu Miss Global 2019/2020. Wśród pięćdziesięciu pięciu pretendentek do korony była 32-letnia Gabriela Barnat z Polski! Modelka i podróżniczka godnie walczyła o tytuł najpiękniejszej. Niestety nie udało się jej uzyskać awansu do TOP 25. Wybory wygrała 23-letnia Karolína Kokešová z Czech, a wielki  finał zakończył się skandalem. 

Read more

Natalia Piguła zajęła 3. miejsce w wyborach Reinado Internacional del Café 2020!

W sobotę, 11 stycznia (niedziela czasu polskiego) w Teatrze Los Fundadores w Manizales odbył się finał wyborów Reinado Internacional del Café 2020. Wzięły w nim udział 22 kandydatki. Wśród nich była 25-letnia Natalia Piguła z Polski, która zajęła 3. miejsce i zdobyła tytuł jednej z wicemiss! Zwyciężczynią konkursu została natomiast 25-letnia Iris Yazminhe Guerra z El Salwadoru. 

Read more

Reinado Internacional del Café’20: Polska

Tradycyjnie jak co roku, w pierwszej połowie stycznia wybierana jest Międzynarodowa Królowa Kawy. Tegoroczna edycja odbywa się od 4 do 11 stycznia w mieście Manizales w Kolumbii. O tytuł najpiękniejszej rywalizują 22 kandydatki z Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Europy. Wśród nich znajduje się  przedstawicielka Polski – Natalia Piguła. Oto garść podstawowych informacji o pięknej Polce!

Read more

Anna Jaromin reprezentuje Polskę w wyborach Miss Globe 2019!

W mieście Ulcinj w Czarnogórze odbywa się zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe 2019. W tegorocznych wyborach bierze udział około 50 kobiet z całego świata. Wśród nich znajduje się 21-letnia Anna Jaromin, która reprezentuje Polskę! Oto garść podstawowych informacji o pięknej Polce, która otrzymała tytuł Miss Globe Poland, a teraz walczy o koronę Miss Globe 2019! 

Read more

Karina Szczepanek będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss International 2019

Organizatorzy wyborów Miss Polski ogłosili, że 24-letnia Karina Szczepanek (II Wicemiss Podlasia 2018 i I Wicemiss Polski 2018) będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss International 2019, które odbędą się na przełomie października i listopada w Japonii. Oto kilka informacji o nowej Miss International Poland 2019. 

Read more
1 2 3