Miss Intercontinental 2018: Polska

Już w najbliższą sobotę na Filipinach odbędzie się finał wyborów Miss Intercontinental 2018. Zwyciężczyni zostanie wybrana spośród 84 kandydatek z całego świata. Wśród pretendentek do korony znalazła się także przedstawicielka Polski – 25-letnia Angelika Duszczyk z Warszawy. Oto kilka podstawowych informacji o pięknej Polce. Czym się interesuje? Jak opisałaby Polskę i Polaków i czym przekonałaby jurorów do tego, że jest odpowiednią kandydatką do zwycięstwa? Przeczytajcie!  Polub nas:

Read more

Eliminacje do wyborów Miss Egzotica 2019!

Organizatorzy Miss Egzotica ogłosili nabór do kolejnej edycji wyborów! Eliminacje do Miss Egzotica 2019 odbędą się 3 listopada br. (sobota), w godz. 16:00-21:00 w Klubie Nova Maska w Warszawie! Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się zarówno mężatki jak i panny pochodzące z obcych krajów, ale mieszkające w Polsce, lub mające rodziców/jednego z rodziców obcego pochodzenia! Zgłoszenia należy nadsyłać mailowo na adres biuro@missegzotica.pl.  Polub nas:

Read more

Anna Tarnowska reprezentantką Polski w pierwszej edycji Miss Nature Intercontinental

31-letnia Anna Tarnowska to m.in.  I Wicemiss Polonia 2007, II Wicemiss International 2008 i III Wicemiss Intercontinental 2008. W tym roku ma szansę na kolejny tytuł – już w pierwszej połowie września, w Szczecinie (swoim rodzinnym mieście) zawalczy o koronę Miss Nature Intercontinental 2017.  Polub nas:

Read more
1 2