Aleksandra Kielan z tytułem Miss Polonia Sportu 2019!

W sobotę, 17 sierpnia w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbył się konkurs Miss Polonia Sportu organizowany w ramach wyborów Miss Polonia 2019! Najbardziej wysportowaną kandydatką do korony najpiękniejszej Polki została 21-letnia Aleksandra Kielan z Częstochowy. Oto kilka informacji o pięknej Miss Polonia Sportu 2019! Polub nas:

Read more

Natalia Zawiślak reprezentantką Polski na wyborach Miss Global City 2019!

28 lipca br. Biuro Miss Polonia ogłosiło nazwisko polskiej delegatki, która weźmie udział w tegorocznych wyborach Miss Global City w Chinach. Będzie to 20-letnia Natalia Zawiślak z Kutna – Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka wyborów Miss Polonia 2018, która otrzymała tytuł Miss Globalcity Poland 2019!  Polub nas:

Read more

Patrycja Woźniak reprezentantką Polski w wyborach Miss Grand International 2019!

Biuro Miss Polonia ogłosiło nazwisko kandydatki, która będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Grand International 2019. Jest to 20-letnia Patrycja Woźniak – II Wicemiss Polonia 2018. Modelka i studentka administracji z Łask weźmie udział w zgrupowaniu i finale konkursu, które odbędą się w październiku, w Wenezueli. Oto kilka informacji o polskiej reprezentantce.  Polub nas:

Read more

Martyna Górak reprezentantką Polski w wyborach Miss Intercontinental 2019!

Biuro Miss Polonia ogłosiło nazwisko kandydatki, która będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Intercontinental 2019! Jest to 24-letnia Martyna Górak – I wicemiss Polonia 2018. Studentka prawa z Kiedrzyna, k. Radomia weźmie udział w zgrupowaniu i finale konkursu na międzykontynentalną miss, które w tym roku odbędą się w grudniu, w Indiach. Oto kilka informacji o polskiej reprezentantce!  Polub nas:

Read more

Tytuł Miss Polonia Warszawy 2019 dla Klaudii Kroczek!

8 czerwca w Galerii Północnej w Warszwie odbył się finał wyborów Miss Polonia Warszawy 2019. Regionalny konkurs wygrała 23-letnia Klaudia Kroczek z Rzeszowa. Na podium uplasowały się również Pamela Czerepińska i Anna Stebnowska. Zwyciężczyni weźmie udział w dalszych eliminacjach do wyborów Miss Polonia 2019!  Polub nas:

Read more
1 2 3 7