Man of the World 2019 – Indie, Indonezja, Kostaryka, Liban, Maroko

Od 1 do 11 lipca na Filipinach odbywa się zgrupowanie konkursu Man of the World 2019. O ten międzynarodowy tytuł rywalizuje około trzydziestu kandydatów. Są wśród nich Krishna Salak z Indii, Isaac Agung Budiman z Indonezji, Mauricio Blanco z Kostaryki, Adel Serhal z Libanu i Lahoucine El Omri z Maroka. Oto garść podstawowych informacji o przystojnych kandydatach!  Polub nas:

Read more

Man of the World 2019 – Belgia, Boliwia, Czechy, Guam, Gwinea Bissau

Od 1 do 11 lipca na Filipinach odbywa się zgrupowanie konkursu Man of the World 2019. O ten międzynarodowy tytuł rywalizuje około trzydziestu kandydatów. Są wśród nich Grigor Sayadyan z Belgii, Tomás Sebastián Rojas Morales z Boliwii, Jakub Jurčák z Czech, Christian Layao z Guamu i Vensam Abeny Iala z Gwinei Bissau. Oto garść podstawowych informacji o przystojnych kandydatach!  Polub nas:

Read more

Finał Manhunt International 2019 w lutym na Filipinach!

Znamy już datę i miejsce najbliższej edycji wyborów Manhunt International! Podczas konferencji prasowej Rosko Dickinson – prezes Organizacji Manhunt International poinformował, że najstarszy międzynarodowy męski konkurs piękności odbędzie się na Filipinach od 15 do 23 lutego 2020! Co ciekawe będzie to jubileuszowa, 20. edycja tych wyborów.  Polub nas:

Read more

Adrian Michałowski laureatem tytułu Manhunt Poland 2019!

Redakcja portalu Z archiwum Miss ogłosiła nazwisko polskiego delegata na najstarszy męski międzynarodowy konkurs – Manhunt International 2019. Tytuł Manhunt Poland 2019 należy do 22-letniego Adriana Michałowskiego z Lubania. Najprzystojniejszy Polak mierzy 190 cm wzrostu jest ratownikiem wodnym i instruktorem pływania. Ale to nie wszystko, co powinniście wiedzieć o Adrianie Michałowskim! Sprawdźcie sami!  Polub nas:

Read more

Mister World 2019: Kolejna zmiana! Finał przeniesiony na 23 sierpnia!

To już kolejna zmiana daty wyborów Mister World 2019. Jak ogłosili organizatorzy konkursu, finał odbędzie się w piątek, 23 sierpnia w Smart Araneta Coliseum w Quezon City. Około 100 mężczyzn z całego świata zjedzie na Filipiny we wtorek, 6 sierpnia. Podczas trwającego dwa tygodnie zgrupowania wezmą oni udział w szeregu imprez i konkurencji, m.in. Mister Sportu, Mister Talentu i Kreatywności, Mister Mody czy Mister Multimediów.  Polub nas:

Read more
1 2 3 6