Alejandra Díaz de León reprezentuje Meksyk w wyborach Miss Globe 2019!

W mieście Ulcinj w Czarnogórze odbywa się zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe 2019. W tegorocznych wyborach bierze udział około 50 kobiet z całego świata. Wśród nich znajduje się 21-letnia Alejandra Díaz de León, która reprezentuje Meksyk! Oto garść podstawowych informacji o pięknej Meksykance, która otrzymała tytuł Miss Globe Mexico, a teraz walczy o koronę Miss Globe 2019!  Polub nas:

Read more

Angelika Jagłowska z Polski reprezentuje Hiszpanię w wyborach Miss Globe 2019!

W mieście Ulcinj w Czarnogórze odbywa się zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe 2019. W tegorocznych wyborach bierze udział około 50 kobiet z całego świata. Wśród nich znajduje się 25-letnia Angelika Jagłowska z Polski, która reprezentuje Hiszpanię! Oto garść podstawowych informacji o pięknej Polce, która podbiła zagraniczny konkurs Miss Globe Spain, a teraz walczy o koronę Miss Globe 2019 dla Hiszpanii!  Polub nas:

Read more

Vanessa Ponce de León przyleci do Polski! Miss Świata weźmie udział w Wielkim Balu Charytatywnym!

W piątek, 27 września na oficjalnym profilu konkursu Miss Polonia na facebook’u opublikowano informację, że Vanessa Ponce de León – Miss World 2018 z Meksyku przyjedzie do Polski! Najpiękniejsza kobieta świata weźmie udział w Wielkim Balu Charytatywnym „Piękna z Przesłaniem”, który odbędzie się w sobotę, 19 października w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.  Polub nas:

Read more

Anairis Cadavid z Kolumbii wygrała konkurs Miss United Continents 2019!

W sobotę, 28 września w Guayaquil w Ekwadorze odbył się finał wyborów Miss United Continents 2019. Zwyciężczynią wyborów została 24-letnia Anairis Cadavid z Kolumbii. Koronę przekazała jej ustępująca miss – Andrea Sáenz z Meksyku. Natomiast tytuły wicemiss powędrowały kolejno do Elizy Quiñónez z Ekwadoru, Kenii Ponce z Meksyku, Maneerat Daengprasert z Tajlandii, Charlotte Miralles z Francji i Nerone Schutte z Południowej Afryki. W konkursie wystartowało 31 kandydatek z pięciu kontynentów.  […]

Read more

Sukces Kenii Ponce. Meksykanka z tytułem II Wicemiss United Continents 2019!

W sobotę, 28 września w Guayaquil w Ekwadorze odbył się finał wyborów Miss United Continents 2019. Zwyciężczynią wyborów została 24-letnia Anairis Cadavid z Kolumbii, która odebrała koronę z rąk ustępującej miss, Andrei Sáenz z Meksyku. Duży sukces w tegorocznej edycji odniosła Meksykanka – 26-letnia Kenia Ponce. Miss Meksyku zajęła 3. miejsce i zdobyła tytuł II Wicemiss United Continents 2019!  Polub nas:

Read more
1 2 3 11