Miss Glamour International nowym międzynarodowym konkursem piękności!

W piątek, 4 września ub.r. w Hotelu Oaxaca Real w mieście Oaxaca de Juárez w Meksyku zorganizowano konferencję prasową dotyczącą nowego międzynarodowego konkursu piękności – Miss Glamour International, którego pierwsza edycja odbędzie się już w tym roku w meksykańskim stanie Oaxaca! Co prawda data finału Miss Glamour International 2021 nie jest jeszcze znana, ale organizatorzy konkursu ujawnili kilka szczegółów dotyczących nowego projektu. Oto co już wiemy na temat wyborów Miss […]

Read more

Konkurs Miss Grand International 2020 odbędzie się w marcu w Tajlandii!

W czwartek, 14 stycznia br. organizatorzy konkursu Miss Grand International ogłosili w mediach społecznościowych, że przełożona z powodu pandemii koronawirusa, 8. edycja wyborów Miss Grand International odbędzie się w marcu. Finał podczas którego wybrana zostanie laureatka Miss Grand International 2020 będzie miał miejsce w sobotę, 27 marca, a gospodarzem konkursu będzie Tajlandia! 

Read more

Konkurs Miss Universe przeniesiony na pierwszy kwartał 2021 roku! Gospodarzem USA!

W sobotę, 1 sierpnia Komitet Konkursów Piękności Curaçao ogłosił w oficjalnych mediach społecznościowych, że najbliższa edycja wyborów Miss Universe odbędzie się w pierwszym kwartale 2021 roku. Gospodarzem zgrupowania i finału ma być USA. Informację o przełożeniu międzynarodowego konkursu przekazał krajowym licencjobiorcom Carlos C. Fernandez – przedstawiciel Organizacji Miss Universe. 

Read more

Wybory Miss Świata 2020 nie odbędą się! Finał Miss World dopiero w drugiej połowie 2021 roku!

W piątek, 24 lipca świat konkursów piękności obiegła elektryzująca informacja – tegoroczna, jubileuszowa edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu na świecie czyli Miss World nie odbędzie się! Organizatorzy postanowili przenieść jubileuszową, 70. edycję na drugą połowę przyszłego roku. A wszystko to z powodu szalejącej na świecie pandemii koronawirusa. Zwłaszcza, że dla Miss World Organization priorytetem jest zdrowie uczestniczek i wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia. 

Read more
1 2 3 16