Finał Miss World 2019 odbędzie się 7 grudnia! Tajlandia będzie gospodarzem konkursu!

We wtorek, 30 kwietnia oficjalnie ogłoszono datę wyborów Miss World 2019. Jak się okazało najpiękniejsza kobieta świata zostanie wybrana w sobotę, 7 grudnia. Tak jak poinformowano w lutym krajem gospodarzem imprezy będzie Tajlandia. Zgrupowanie wystartuje w sobotę, 9 listopada. Weźmie w nim udział około 130 kandydatek. To pierwszy raz, gdy kraj zwany „Krainą uśmiechów” będzie organizował ten prestiżowy konkurs piękności.  Polub nas:

Read more

Brazylijka zwyciężczynią Miss Teen Universe 2019! Trzecie miejsce dla Melisy Quintero z Meksyku!

17-letnia Eduarda Zanella z Brazylii wygrała wybory Miss Teen Universe 2019! Sukces odniosła także 17-letnia Melissa Quintero z Meksyku, która uplasowała się na trzecim miejscu. TOP 6 uzupełniły jeszcze przedstawicielki Kolumbii, Indii, Panamy i Portoryko. O tytuł najpiękniejszej nastolatki wszechświata rywalizowało łącznie dwadzieścia osiem kandydatek z trzech kontynentów.  Polub nas:

Read more

Suheyn Cipriani zwyciężczynią Miss Eco International 2019! Agata Chrośniak w TOP 21!

22-letnia Suheyn Cipriani z Peru wygrała tegoroczną edycję wyborów Miss Eco International! Piękna Peruwianka pokonała w starciu o koronę ponad pięćdziesiąt konkurentek z całego świata. W TOP 5 znalazły się także przedstawicielki Filipin, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy i Malezji, a Miss Eco Poland – Agata Chrośniak awansowała do TOP 21 konkursu! Niestety Melissa de Anda z Meksyku nie odniosła sukcesu.  Polub nas:

Read more

Wenezuela gospodarzem wyborów Miss Grand International! Finał 25 października!

Dokładnie w połowie marca Organizacja Miss Grand International ogłosiła kraj, który będzie gospodarzem tegorocznej edycji tego konkursu. Ku wielkiemu zaskoczeniu, wybór padł na Wenezuelę, czyli kraj pogrążony obecnie w kryzysie! Bez zmian pozostaje data wyborów – tradycyjnie już finał odbędzie się 25 października. Właśnie wtedy poznamy laureatkę Miss Grand International 2019!  Polub nas:

Read more
1 2 3 9