Miss World 2019: Albania-Bahamy

W sobotę, 14 grudnia w centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCel London w Londynie odbędzie się gala finałowa najbardziej prestiżowego konkursu piękności – Miss World 2019. O tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie walczy 112 kandydatek. Biorą one udział w trzytygodniowym zgrupowaniu, podczas którego podróżują, rywalizują w mini-konkursach i biorą udział w próbach oraz eventach. Wśród pretendentek do korony są: Atalanta Kërçyku z Albanii, A’yana Keshelle Phillips z Amerykańskich Wysp Dziewiczych, Bhasha Mukherjee z […]

Read more

Miss World 2018: Holandia – Filipiny

Już w najbliższą sobotę, 8 grudnia poznamy zwyciężczynię tegorocznej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piękności – Miss World. Powoli dobiega końca odbywające się w Chinach zgrupowanie, w trakcie którego 118 kandydatek rywalizuje ze sobą w mini-konkursach oraz bierze udział w eventach. Wśród pretendentek do korony są przedstawicielki Holandii, Nowej Zelandii, Nikaragui, Nigerii, Irlandii Północnej, Norwegii, Panamy, Paragwaju, Peru i Filipin. Oto garść podstawowych informacji o dziewiątej grupie finalistek. 

Read more

Miss World 2018: Malezja – Nepal

Już w najbliższą sobotę, 8 grudnia poznamy zwyciężczynię tegorocznej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piękności – Miss World. Powoli dobiega końca odbywające się w Chinach zgrupowanie, w trakcie którego 118 kandydatek rywalizuje ze sobą w mini-konkursach oraz bierze udział w eventach. Wśród pretendentek do korony są przedstawicielki Malezji, Malty, Martyniki, Mauritiusu, Meksyku, Mołdowy, Mongolii, Czarnogóry, Mjanmy i Nepalu. Oto garść podstawowych informacji o ósmej grupie finalistek.

Read more

Miss World 2018: Japonia – Madagaskar

Już w najbliższą sobotę, 8 grudnia poznamy zwyciężczynię tegorocznej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piękności – Miss World. Powoli dobiega końca odbywające się w Chinach zgrupowanie, w trakcie którego 118 kandydatek rywalizuje ze sobą w mini-konkursach oraz bierze udział w eventach. Wśród pretendentek do korony są przedstawicielki Japonii, Kazachstanu, Kenii, Korei, Laosu, Łotwy, Libanu, Lesotho, Luksemburga i Madagaskaru. Oto garść podstawowych informacji o siódmej grupie finalistek. 

Read more

Miss World 2018: Haiti – Jamajka

Już w najbliższą sobotę, 8 grudnia poznamy zwyciężczynię tegorocznej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piękności – Miss World. Powoli dobiega końca odbywające się w Chinach zgrupowanie, w trakcie którego 118 kandydatek rywalizuje ze sobą w mini-konkursach oraz bierze udział w eventach. Wśród pretendentek do korony są przedstawicielki Haiti, Hondurasu, Hong Kongu, Węgier, Islandii, Indii, Indonezji, Irlandii, Włoch i Jamajki. Oto garść podstawowych informacji o szóstej grupie finalistek. 

Read more
1 2 3