Patrycja Woźniak reprezentantką Polski w wyborach Miss Grand International 2019!

Biuro Miss Polonia ogłosiło nazwisko kandydatki, która będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Grand International 2019. Jest to 20-letnia Patrycja Woźniak – II Wicemiss Polonia 2018. Modelka i studentka administracji z Łask weźmie udział w zgrupowaniu i finale konkursu, które odbędą się w październiku, w Wenezueli. Oto kilka informacji o polskiej reprezentantce.  Polub nas:

Read more

Martyna Górak reprezentantką Polski w wyborach Miss Intercontinental 2019!

Biuro Miss Polonia ogłosiło nazwisko kandydatki, która będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Intercontinental 2019! Jest to 24-letnia Martyna Górak – I wicemiss Polonia 2018. Studentka prawa z Kiedrzyna, k. Radomia weźmie udział w zgrupowaniu i finale konkursu na międzykontynentalną miss, które w tym roku odbędą się w grudniu, w Indiach. Oto kilka informacji o polskiej reprezentantce!  Polub nas:

Read more

Tytuł Miss Polonia Warszawy 2019 dla Klaudii Kroczek!

8 czerwca w Galerii Północnej w Warszwie odbył się finał wyborów Miss Polonia Warszawy 2019. Regionalny konkurs wygrała 23-letnia Klaudia Kroczek z Rzeszowa. Na podium uplasowały się również Pamela Czerepińska i Anna Stebnowska. Zwyciężczyni weźmie udział w dalszych eliminacjach do wyborów Miss Polonia 2019!  Polub nas:

Read more

Aleksandra Wawrzynkiewicz zwyciężczynią Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego 2019!

6 czerwca w Hotelu Kristoff w Łaszkowie koło Kalisza odbył się finał wyborów Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego 2019. Regionalny konkurs wygrała 20-letnia Aleksandra Wawrzynkiewicz z Poznania. Na podium uplasowały się również Oliwia Szymczak i Jesika Kubiak. Zwyciężczyni, obie wicemiss oraz zdobywczynie tzw. „dzikich kart” wezmą udział w dalszych eliminacjach do wyborów Miss Polonia 2019!  Polub nas:

Read more

Korona Miss Polonia Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2019 dla 19-letniej Oksany Trebieniec!

25 maja w Galerii Warmińskiej w Olsztynie odbył się finał wyborów Miss Polonia Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2019. Regionalny konkurs wygrała 19-letnia Oksana Trebieniec z Olsztyna. Na podium uplasowały się również Natalia Lewandowska i Karolina Brzozowska. Zwyciężczyni, obie wicemiss oraz zdobywczynie tzw. „dzikich kart” wezmą udział w dalszych eliminacjach do wyborów Miss Polonia 2019! Polub nas:

Read more
1 2 3 6