Vanessa Ponce de León przyleci do Polski! Miss Świata weźmie udział w Wielkim Balu Charytatywnym!

W piątek, 27 września na oficjalnym profilu konkursu Miss Polonia na facebook’u opublikowano informację, że Vanessa Ponce de León – Miss World 2018 z Meksyku przyjedzie do Polski! Najpiękniejsza kobieta świata weźmie udział w Wielkim Balu Charytatywnym „Piękna z Przesłaniem”, który odbędzie się w sobotę, 19 października w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.  Polub nas:

Read more

Aleksandra Kielan z tytułem Miss Polonia Sportu 2019!

W sobotę, 17 sierpnia w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbył się konkurs Miss Polonia Sportu organizowany w ramach wyborów Miss Polonia 2019! Najbardziej wysportowaną kandydatką do korony najpiękniejszej Polki została 21-letnia Aleksandra Kielan z Częstochowy. Oto kilka informacji o pięknej Miss Polonia Sportu 2019! Polub nas:

Read more

Natalia Zawiślak reprezentantką Polski na wyborach Miss Global City 2019!

28 lipca br. Biuro Miss Polonia ogłosiło nazwisko polskiej delegatki, która weźmie udział w tegorocznych wyborach Miss Global City w Chinach. Będzie to 20-letnia Natalia Zawiślak z Kutna – Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka wyborów Miss Polonia 2018, która otrzymała tytuł Miss Globalcity Poland 2019!  Polub nas:

Read more

Patrycja Woźniak reprezentantką Polski w wyborach Miss Grand International 2019!

Biuro Miss Polonia ogłosiło nazwisko kandydatki, która będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Grand International 2019. Jest to 20-letnia Patrycja Woźniak – II Wicemiss Polonia 2018. Modelka i studentka administracji z Łask weźmie udział w zgrupowaniu i finale konkursu, które odbędą się w październiku, w Wenezueli. Oto kilka informacji o polskiej reprezentantce.  Polub nas:

Read more
1 2 3 7