Model z Curacao zdobywcą tytułu Men Universe Model 2018!

W nocy z piątku na sobotę (czasu polskiego) na Dominikanie odbył się finał męskiego konkursu Men Universe Model 2018. Do rywalizacji o tytuł najprzystojniejszego modela stanęło około czterdziestu kandydatów z całego świata. Wygrał przedstawiciel państwa Curacao – 21-letni Anthony Clarinda. Pierwszą trójkę uzupełnili jeszcze przedstawiciele państw latynoamerykańskich – Urugwaju (2. miejsce) i Wenezueli (3. miejsce). Niestety reprezentant Meksyku, Sergio Herrera nie awansował do półfinałowej dwunastki.  Polub nas:

Read more

Amerykanin z tytułem Mister Global 2018! Polak na podium!

Dokładnie tydzień temu odbył się finał konkursu Mister Global 2018! Zwycięzcą tegorocznych wyborów został faworyt, 20-letni reprezentant Stanów Zjednoczonych – Dario Duque. Oprócz niego na podium uplasowali się Egipcjanin Ahmed Lasheen oraz Polak – Jakub Kucner, zaś pierwszą piątkę uzupełnili Dwayne Geldenhuis z Południowej Afryki i Staporn Moollisan z Tajlandii. O tytuł rywalizowało łącznie około czterdziestu kandydatów. Polub nas:

Read more

Wietnamczyk triumfatorem wyborów Man of the World 2018!

W sobotę, 14 lipca br. na Filipinach odbył się finał męskiego konkursu piękności – Man of the World 2018. Jego triumfatorem został 23-letni Wietnamczyk – Xuân Tài. Obok niego w pierwszej piątce uplasowali się przedstawiciele Filipin (2.miejsce), Malty (3.miejsce), Czech (4.miejsce) oraz Tajlandii (5.miejsce). Niestety w rywalizacji o miano najprzystojniejszego zabrakło reprezentantów Polski i Meksyku.  Polub nas:

Read more

Mister International Mexico 2018 – Armando Osuna

W Birmie rozpoczęło się zgrupowanie wyborów Mister International 2018. O ten prestiżowy, międzynarodowy tytuł najprzystojniejszego mężczyzny walczyć będzie trzydziestu siedmiu kandydatów. Wśród nich jest także Meksykanin – 23-letni Armando Osuna. Oto garść informacji o meksykańskim reprezentancie.  Polub nas:

Read more

Mister International Poland 2018 – Arkady Zadrożny

W Birmie rozpoczęło się zgrupowanie wyborów Mister International 2018. O ten prestiżowy, międzynarodowy tytuł najprzystojniejszego mężczyzny walczyć będzie trzydziestu siedmiu kandydatów. Wśród nich jest także Polak – 22-letni Arkady Zadrożny z Białegostoku. Oto garść informacji o naszym reprezentancie.   Polub nas:

Read more
1 2