Man of the World 2019 – Indie, Indonezja, Kostaryka, Liban, Maroko

Od 1 do 11 lipca na Filipinach odbywa się zgrupowanie konkursu Man of the World 2019. O ten międzynarodowy tytuł rywalizuje około trzydziestu kandydatów. Są wśród nich Krishna Salak z Indii, Isaac Agung Budiman z Indonezji, Mauricio Blanco z Kostaryki, Adel Serhal z Libanu i Lahoucine El Omri z Maroka. Oto garść podstawowych informacji o przystojnych kandydatach!  Polub nas:

Read more

Man of the World 2019 – Belgia, Boliwia, Czechy, Guam, Gwinea Bissau

Od 1 do 11 lipca na Filipinach odbywa się zgrupowanie konkursu Man of the World 2019. O ten międzynarodowy tytuł rywalizuje około trzydziestu kandydatów. Są wśród nich Grigor Sayadyan z Belgii, Tomás Sebastián Rojas Morales z Boliwii, Jakub Jurčák z Czech, Christian Layao z Guamu i Vensam Abeny Iala z Gwinei Bissau. Oto garść podstawowych informacji o przystojnych kandydatach!  Polub nas:

Read more

Sergio Ayala zwycięzcą Mister Model International 2019! Zait Reza z Meksyku w TOP 10!

W niedzielę, 28 kwietnia w Tajlandii odbył się finał wyborów Mister Model International 2019. Najprzystojniejszym międzynarodowym modelem wybrany został 28-letni przedstawiciel Hiszpanii – Sergio Ayala. W rywalizacji o tytuł pokonał dwudziestu dwóch konkurentów, w tym reprezentantów Wyspy Saona, Tajlandii, Portoryko i Ekwadoru. Meksykański model i aktor, laureat tytułu Mister Model Mexico 2019 – Zait Reza uplasował się w TOP 10 konkursu i otrzymał nagrodę Best Model America!  Polub nas:

Read more

Model z Curacao zdobywcą tytułu Men Universe Model 2018!

W nocy z piątku na sobotę (czasu polskiego) na Dominikanie odbył się finał męskiego konkursu Men Universe Model 2018. Do rywalizacji o tytuł najprzystojniejszego modela stanęło około czterdziestu kandydatów z całego świata. Wygrał przedstawiciel państwa Curacao – 21-letni Anthony Clarinda. Pierwszą trójkę uzupełnili jeszcze przedstawiciele państw latynoamerykańskich – Urugwaju (2. miejsce) i Wenezueli (3. miejsce). Niestety reprezentant Meksyku, Sergio Herrera nie awansował do półfinałowej dwunastki.  Polub nas:

Read more

Amerykanin z tytułem Mister Global 2018! Polak na podium!

Dokładnie tydzień temu odbył się finał konkursu Mister Global 2018! Zwycięzcą tegorocznych wyborów został faworyt, 20-letni reprezentant Stanów Zjednoczonych – Dario Duque. Oprócz niego na podium uplasowali się Egipcjanin Ahmed Lasheen oraz Polak – Jakub Kucner, zaś pierwszą piątkę uzupełnili Dwayne Geldenhuis z Południowej Afryki i Staporn Moollisan z Tajlandii. O tytuł rywalizowało łącznie około czterdziestu kandydatów. Polub nas:

Read more
1 2