Wielki sukces Maríi Malo! Meksykanka z tytułem I Wicemiss Grand International 2019!

W piątek, 25 października w hali Poliedro de Caracas w Wenezueli odbył się finał wyborów Miss Grand International 2019. W rywalizacji wzięło udział 60 kandydatek. Zwyciężczynią konkursu została 19-letnia Valentina Figuera z Wenezueli, natomiast drugie miejsce i tytuł I Wicemiss uzyskała reprezentantka Meksyku, 22-letnia María Malo z Huixquilucan. Jest to najlepsza pozycja Meksykanki w historii konkursu Miss Grand International!  Polub nas:

Read more

Vanessa Ponce de León przyleci do Polski! Miss Świata weźmie udział w Wielkim Balu Charytatywnym!

W piątek, 27 września na oficjalnym profilu konkursu Miss Polonia na facebook’u opublikowano informację, że Vanessa Ponce de León – Miss World 2018 z Meksyku przyjedzie do Polski! Najpiękniejsza kobieta świata weźmie udział w Wielkim Balu Charytatywnym „Piękna z Przesłaniem”, który odbędzie się w sobotę, 19 października w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.  Polub nas:

Read more

Sukces Kenii Ponce. Meksykanka z tytułem II Wicemiss United Continents 2019!

W sobotę, 28 września w Guayaquil w Ekwadorze odbył się finał wyborów Miss United Continents 2019. Zwyciężczynią wyborów została 24-letnia Anairis Cadavid z Kolumbii, która odebrała koronę z rąk ustępującej miss, Andrei Sáenz z Meksyku. Duży sukces w tegorocznej edycji odniosła Meksykanka – 26-letnia Kenia Ponce. Miss Meksyku zajęła 3. miejsce i zdobyła tytuł II Wicemiss United Continents 2019!  Polub nas:

Read more

Ashley Alvídrez z koroną Miss México 2019! To ona będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss World 2019 w Londynie!

W piątek, 20 września w biurze burmistrza Cuajimalpa, w byłym klasztorze Desierto de los Leones odbył się finał wyborów Miss México 2019. Triumfatorką konkursu została 20-letnia Ashley Alvídrez, która odebrała koronę z rąk Vanessy Ponce de León (Miss World 2018) i będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss World 2019 w Londynie. Tytuł I Wicemiss Meksyku powędrował do 25-letniej Marilú Acevedo, a tytuł II Wicemiss Meksyku otrzymała 25-letnia Wendy Mariela Sánchez. […]

Read more

Jennifer Vázquez zwyciężczynią konkurencji Piękno z Przesłaniem w Miss México 2019!

We wtorek, 17 września w Instituto Nacional de Administración Pública (INAP México) odbył się finał wyzwania Piękno z Przesłaniem (Belleza con Propósito). Za najlepszy uznano projekt “Amor por la Montaña” stworzony przez 23-letnią Jennifer Vázquez. Dzięki staraniom pięknej Miss Guerrero do rdzennej społeczności zamieszkującej góry Guerrero dociera pomoc medyczna i edukacyjna!  Polub nas:

Read more
1 2 3 7