Elizabeth de Alba reprezentowała Meksyk w wyborach Top Model of the World 2019!

W piątek, 24 stycznia w hotelu Meraki Resort w egipskim mieście Hurghada odbył się finał wyborów Top Model of the World 2019. Wśród 36 kandydatek ubiegających się o tytuł najlepszej modelki na świecie była 23-letnia Elizabeth de Alba z Meksyku, która uzyskała awans do TOP 15! Konkurs wygrała 25-letnia Nicole Menayo z Kostaryki, która reprezentowała Hiszpanię.  Polub nas:

Read more

Laura Mojica z tytułem Virreina Internacional del Café 2020!

W sobotę, 11 stycznia (niedziela czasu polskiego) w Teatrze Los Fundadores w Manizales odbył się finał wyborów Reinado Internacional del Café 2020. Wzięły w nim udział 22 kandydatki. Wśród nich była 24-letnia Laura Mojica Romero z Meksyku, która zajęła 2. miejsce i zdobyła tytuł Virreina Internacional del Café 2020! Zwyciężczynią konkursu została natomiast 25-letnia Iris Yazminhe Guerra z El Salwadoru.  Polub nas:

Read more

Reinado Internacional del Café’20: Meksyk

Tradycyjnie jak co roku, w pierwszej połowie stycznia wybierana jest Międzynarodowa Królowa Kawy. Tegoroczna edycja odbywa się od 4 do 11 stycznia w mieście Manizales w Kolumbii. O tytuł najpiękniejszej rywalizują 22 kandydatki z Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Europy. Wśród nich znajduje się  przedstawicielka Meksyku – Laura Mojica Romero. Oto garść podstawowych informacji o pięknej Meksykance!  Polub nas:

Read more

Ashley Alvídrez w TOP 12 konkursu Miss World 2019!

W sobotę, 14 grudnia w centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCel London w Londynie odbył się finał wyborów Miss World 2019. Wzięła w nim udział 20-letnia Ashley Alvídrez, Miss México 2019, która uzyskała awans do TOP 12 i znalazła się w gronie dwunastu najpiękniejszych kobiet świata! Oprócz tego reprezentantka Meksyku wygrała konkurencję Head-to-Head, zajęła 2. miejsce w mini konkursie Multimedia oraz znalazła się w TOP 40 mini konkursu Top Model! Wielkie gratulacje!  Polub […]

Read more

Wielki sukces Maríi Malo! Meksykanka z tytułem I Wicemiss Grand International 2019!

W piątek, 25 października w hali Poliedro de Caracas w Wenezueli odbył się finał wyborów Miss Grand International 2019. W rywalizacji wzięło udział 60 kandydatek. Zwyciężczynią konkursu została 19-letnia Valentina Figuera z Wenezueli, natomiast drugie miejsce i tytuł I Wicemiss uzyskała reprezentantka Meksyku, 22-letnia María Malo z Huixquilucan. Jest to najlepsza pozycja Meksykanki w historii konkursu Miss Grand International!  Polub nas:

Read more
1 2 3 8