Reinado Internacional del Café’19: Meksyk

Tradycyjnie jak co roku, w pierwszej połowie stycznia wybrana zostanie Międzynarodowa Królowa Kawy. W odbywającym się w Kolumbii konkursie weźmie udział około trzydziestu kobiet z Ameryki Łacińskiej, Azji i Europy. Wśród pretendentek do korony znajdzie się także przedstawicielka Meksyku – Mónica Hernández. Oto garść podstawowych informacji o pięknej Meksykance. Czym się interesuje? Jak opisuje Meksyk i czym byłoby dla niej zwycięstwo w wyborach Reinado Internacional del Café’19? Sprawdźcie to!  Polub […]

Read more

Andrea Saénz meksykańską delegatką na konkurs Miss United Continents 2018!

Organizatorzy Miss Meksyku (Miss Mexico Organization), właściciele licencji na konkurs Miss United Continents, ogłosili nazwisko meksykańskiej delegatki na tegoroczne wybory Miss Zjednoczonych Kontynentów! Została nią 20-letnia studentka prawa – Andrea Saénz, która na początku maja br. wystartowała w wyborach Miss Mexico 2018 i awansowała do TOP 10 tego konkursu. O międzynarodową koronę piękna Meksykanka powalczy już we wrześniu w Ekwadorze!  Polub nas:

Read more

Miss México 2018 i Miss México Grand 2018 wybrane! Vanessa Ponce de León najpiękniejszą Meksykanką!

Nad ranem czasu polskiego zakończył się finał wyborów Miss México 2018. Zwyciężczyni, 25-letnia Vanessa Ponce de León będzie reprezentowała Meksyk w grudniowych wyborach Miss World 2018. Dzień wcześniej ukoronowano także Miss México Grand 2018, która w październiku powalczy o koronę Miss Grand International. Została nią 22-letnia Lezly Díaz.  Polub nas:

Read more

Miss México 2018 – sylwetki, cz. 2

Od tygodnia trwa zgrupowanie wyborów Miss México 2018! Do Hermosillo w stanie Sonora zjechały trzydzieści dwie piękności, które stanęły do rywalizacji o koronę i prawo reprezentowania kraju w wyborach Miss World 2018! Oto garść informacji o drugiej szesnastce kandydatek, które już w najbliższą sobotę (5 maja) wezmą udział w tegorocznym finale Miss Meksyku.  Polub nas:

Read more

Miss México 2018 – sylwetki, cz. 1

Od tygodnia trwa zgrupowanie wyborów Miss México 2018! Do Hermosillo w stanie Sonora zjechały trzydzieści dwie piękności, które stanęły do rywalizacji o koronę i prawo reprezentowania kraju w wyborach Miss World 2018! Oto garść informacji o pierwszych szesnastu kandydatkach, które już w najbliższą sobotę (5 maja) wezmą udział w tegorocznym finale Miss Meksyku.  Polub nas:

Read more
1 2