Wietnamczyk triumfatorem wyborów Man of the World 2018!

W sobotę, 14 lipca br. na Filipinach odbył się finał męskiego konkursu piękności – Man of the World 2018. Jego triumfatorem został 23-letni Wietnamczyk – Xuân Tài. Obok niego w pierwszej piątce uplasowali się przedstawiciele Filipin (2.miejsce), Malty (3.miejsce), Czech (4.miejsce) oraz Tajlandii (5.miejsce). Niestety w rywalizacji o miano najprzystojniejszego zabrakło reprezentantów Polski i Meksyku. 

W tegorocznej, 2.edycji wyborów Man of the World wystartowało dwudziestu pięciu kandydatów z kilku kontynentów. Tak jak w roku wcześniejszym zgrupowanie odbyło się na Filipinach, a finał miał miejsce na arenie sportowej Filoil Flying V Center w San Juan City. To właśnie tam ukoronowano zwycięzcę – 23-letniego Xuân Tài z Wietnamu.

Xuân Tài pochodzi z Da Nang City, mierzy 182 cm wzrostu, jest trenerem kulturystyki, entuzjastą fitnessu oraz absolwentem Uniwersytetu Sportowego. Pracuje też jako niezależny model. Oprócz głównego tytułu młody Wietnamczyk wywalczył nagrody specjalne – tytuł Najlepszy w stroju oficjalnym (Best in Casual Costume) i Najlepszy w stroju kąpielowym (Best in Swim Wear), a także kilka nagród od widzów i sponsorów.

W finałowej piątce znaleźli się również Clint Karkliñs z Filipin (2.miejsce), Bjorn Camilleri z Malty (3.miejsce), Ondrej Valenta z Czech (4.miejsce) oraz Natapol Srisarn z Tajlandii (5.miejsce).

WYNIKI MAN OF THE WORLD 2018

Miejsce: Kraj: Imię i Nazwisko:
Man of the World’18 Wietnam Xuân Tài
I Wicemister Filipiny Clint Karkliñs Peralta
II Wicemister Malta Bjorn Camilleri
III Wicemister Czechy Ondrej Valenta
IV Wicemister Tajlandia Natapol Srisarn 
TOP 10 Birma

Chiny

Indonezja

Korea

Peru

Kaung Htet Wai

Ruitao Li

Wrendy Agil Rifansah

Gilhwan Kim

Juan Carlos Cabrera Torres

TOP 17 Guam

Indie

Iran

Mongolia

Nigeria

Portoryko

Włochy

Joseph Lawrence de Leon

Joshua Chhabra

Seyed Arshia..Keliddarzadeh

Erdenetsogt Siilegma

Stephen Akochi

Lennie Figueroa

Mark Anthony Cruz

FOT. Ross Paris Photography (2), Man of the World, Internet

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.