Aranza Molina meksykańską kandydatką do korony Reina Hispanoamericana 2018

Na początku lipca organizatorzy wyborów Mexicana Universal ogłosili nazwisko dziewczyny, która weźmie udział w zgrupowaniu i finale konkursu Reina Hispanoamericana 2018. Jest nią 21-letnia Aranza Molina, zdobywczyni drugiego miejsca w tegorocznych wyborach Mexicana Universal. Oficjalna koronacja kandydatki miała miejsce w jej rodzinnym mieście, w stanie Tabasco. Teraz Aranza Molina będzie miała szansę zdobyć tytuł Reina Hispanoamericana 2018. Finał konkursu odbędzie się na początku listopada w Boliwii. 

Aranza Molina jest świeżo upieczoną absolwentką studiów licencjackich na kierunku rachunkowość i finanse. Mierzy 177 cm wzrostu i pracuje jako modelka. Od kwietnia do czerwca uczestniczyła w reality show Mexicana Universal, czyli meksykańskich eliminacjach do Miss Universe. Ostatecznie zdobyła drugie miejsce. Tytuł Mexicana Hispanoamericana 2018 daje jej prawo do reprezentowania kraju w wyborach Reina Hispanoamericana 2018. 

W tegorocznej, 28.edycji konkursu Reina Hispanoamericana (do 2006 roku konkurs funkcjonował pod nazwą Reina Sudamericana) weźmie udział około trzydzieści kandydatek z hiszpańskojęzycznych krajów oraz terytoriów autonomicznych. Finał wyborów odbędzie się najprawdopodobniej 3 listopada br.

FOT. Mexicana Universal (4)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.