Demi-Leigh Nel-Peters z Południowej Afryki triumfatorką wyborów Miss Universe 2017

W nocy z niedzieli na poniedziałek (czasu polskiego) poznaliśmy nazwisko najpiękniejszej kobiety we wszechświecie – zwyciężczyni wyborów Miss Universe 2017. Została nią 22-letnia Demi-Leigh Nel-Peters z Republiki Południowej Afryki. W drodze po koronę pokonała dziewięćdziesiąt jeden konkurentek, w tym Denisse Franco z Meksyku oraz Katarzynę Włodarek z Polski, którym nie udało się awansować do półfinałowej szesnastki. 

Ma 22 lata, mierzy 170 cm wzrostu, posiada dyplom z zarządzania przedsiębiorstwem, jest wielką fanką scrapbookingu (robienie i zdobienie albumów do zdjęć) i trail runningu (połączenie biegu i wędrówki po szlakach). Swój wolny czas poświęca także na szkolenia innych kobiet w samoobronie – taka właśnie jest zwyciężczyni jednego z dwóch najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie! Demi-Leigh Nel-Peters z Południowej Afryki, w walce o koronę Miss Universe 2017 pokonała aż dziewięćdziesiąt jeden kandydatek. Tytuły wicemiss powędrowały do reprezentantek Kolumbii (2. miejsce) i Jamajki (3. miejsce), a finałową piątkę uzupełniły także przedstawicielki Wenezueli i Tajlandii.

Niestety ani pięknej Katarzynie Włodarek, ani równie urodziwej Meksykance – Denisse Franco, nie udało się awansować do półfinałowej szesnastki. 

 

FOT. Miss Universe (5) 

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.