Finał Manhunt International 2018 jeszcze w tym roku! Australia gospodarzem wyborów!

Zmieniły się data i miejsce finału wyborów Manhunt International 2018! Jak ogłosili organizatorzy, tegorocznego laureata najstarszego męskiego konkursu piękności na świecie poznamy w niedzielę, 2 grudnia br., a wybory odbędą się nie w Wietnamie, lecz na Gold Coast w Australii! Jest to miejsce znaczące, ponieważ dokładnie dwadzieścia pięć lat temu, właśnie w Gold Coast odbyły się pierwsze wybory Manhunt International! 

Gold Coast było gospodarzem Manhunt International trzykrotnie – odbyły się tam dwie  pierwsze edycje konkursu (1993 i 1994) oraz piąta edycja (1998). W tym roku konkurs świętować będzie swoje dwudziestopięciolecie, a najprzystojniejszy mężczyzna wybrany zostanie po raz dziewiętnasty (w latach 1996, 2003-2004, 2009 i 2013-2015 konkursu nie rozgrywano).

Pretendenci do tytułu Manhunt International zjadą do hotelu Q1 Resort & Spa – Gold Coast w poniedziałek, 26 listopada i zostaną w nim aż do finału. Przez ten czas odbywać się będą próby i szereg innych aktywności.

(fot. Manhunt Poland)

Wśród kandydatów będą na pewno Polak – 26-letni Patryk Tomaszewski z Kraśnika

(fot. Manhunt Poland)

oraz Meksykanin – 20-letni Alexis Moreno z Juarez. 

(fot. Manhunt Mexico)

Korzystając z okazji Rosko Dickinson – dyrektor Manhunt International ogłosił już miejsce i miesiąc, w którym odbędzie się przyszłoroczna edycja wyborów. Zgrupowanie i finał Manhunt International 2019 odbędą się w listopadzie przyszłego roku, w wietnamskim Ho Chi Minh City. 

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.