Malwina Kurzawa – finalistka Miss Earth Poland 2018

Już na początku września poznamy nazwisko Polki, która będzie reprezentowała nasz kraj w listopadowym finale Miss Earth 2018 na Filipinach. Wśród kilkunastu kandydatek walczących o zaszczytny tytuł i koronę Miss Earth Poland 2018 jest 20-letnia Malwina Kurzawa. Oto garść podstawowych informacji o pięknej ostrowiance. Czym się interesuje? Na jaki problem ze środowiskiem zwróciłaby największą uwagę jako nowa miss i jak przedstawiłaby Polskę na świecie? Przekonajcie się sami!

           (fot. Miss Earth Poland, Agnieszka Piekarska)

Imię i Nazwisko: Malwina Kurzawa

Wiek (data urodzenia): 20 lat

Wzrost: 167 cm

Wymiary: 90/61/80

Miasto urodzenia: Ostrów Wielkopolski

Miasto zamieszkania: Warszawa

Obywatelstwo: polskie

Edukacja/Wykonywany zawód:

  • studentka II roku psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

Zainteresowania (hobby): Świat mody, psychologia, rozwój osobisty, sport, zdrowe odżywianie się. 

  • Konkurs Miss Earth ma na celu promowanie świadomości ekologicznej. Na jaki ze współczesnych problemów ze środowiskiem zwróciłaby Pani największą uwagę jako nowa Miss Earth Poland?

Jako nowa Miss Earth Poland zwróciłabym uwagę na problem związany z zanieczyszczeniem świata. Jednym z moich głównych celów byłoby budowanie świadomości młodego człowieka na temat ochrony środowiska. Tylko dzięki świadomemu działaniu – wspólnie możemy zatrzymać proces globalnego ocieplenia. Od tego, co my robimy teraz – zależy życie naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

  • Jako Miss Earth Poland reprezentowałaby Pani nasz kraj w wyborach Miss Ziemi, gdzie o tytuł walczy kilkadziesiąt kobiet z całego globu. W jaki sposób opisałaby Pani koleżankom z różnych stron świata Polaków i Polskę?

Określiłabym Polskę jako kraj wielkich ludzi i wspaniałych serc. Kraj doświadczony przez historię i dlatego pełen ludzi zasłużonych, nie tylko dla swojej ojczyzny ale i dla całego świata – orędowników walki za wolność naszą i waszą. Na co dzień – jako kraj ludzi gościnnych, otwartych i niosących pomoc innym potrzebującym. Polska jako kraj leżący w centrum Europy – skupia w sobie cechy przyrody i kultury zachodnio i wschodnioeuropejskiej – obfitując w unikalne historycznie i przyrodniczo miejsca, które warto by poznali mieszkańcy innych krajów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.