Aleksandra Grysz zwyciężczynią Miss Earth Poland 2018!

W miniony czwartek, tj. 6 września br. w warszawskim Teatrze Capitol odbył się finał wyborów Miss Earth Poland 2018. O koronę najpiękniejszej rywalizowało czternaście kandydatek z całej Polski. Zwyciężczynią została 22-letnia absolwentka marketingu – Aleksandra Grysz z Iławy, która już październiku i listopadzie będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Earth 2018 na Filipinach! 

Aleksandra Grysz pochodzi z Iławy, ale mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako instruktorka fitness na trampolinach. W tym roku ukończyła marketing w Szkole Głównej Handlowej, a od października rozpocznie studia II stopnia na kierunku logistyka i administrowanie w mediach na Uniwersytecie Warszawskim.

             (Aleksandra Grysz podczas finału Miss Earth Poland 2018, fot. Miss Earth Poland)

Nowa Miss Earth Poland mierzy 176 cm wzrostu, a jej wymiary to 88/64/95. Wśród swoich głównych zainteresowań wymienia: aktorstwo, jogę, gotowanie (w szczególności kuchni wegańskiej) oraz czytanie książek o odżywianiu i samorozwoju. Lubi podróże, poznawanie innych kultur, zwierzęta.

            (Koronacja Miss Earth Poland 2018 – Aleksandry Grysz, fot. Miss Earth Poland)

W tegorocznej edycji Miss Earth Poland, zorganizowanej przez nowych organizatorów wzięło udział czternaście kandydatek z całej Polski. Wszystkie zaprezentowały się na scenie w kostiumach kąpielowych marki Li Parie czy sukniach wieczorowych Laurelle.

W trakcie finału wybrana została nie tylko Miss, ale także trzy wicemiss. Tytuł Miss Powietrza (I Wicemiss) otrzymała Karina Pochwała z Koszalina, tytuł Miss Wody (II Wicemiss) powędrował do Kai Klimkiewicz z Glinojecka, zaś tytuł Miss Ognia (III Wicemiss) trafił do Sandry Staszewskiej z Chodzieży. Nagrody specjalne otrzymały natomiast: Agnieszka Choszcz (Miss Bikini) i Zuzanna Kuchajewicz (Miss Internetu). 

 (Zuzanna Kuchajewicz, Karina Pochwała, Sandra Staszewska, Aleksandra Grysz, Kaja Klimkiewicz, Agnieszka Choszcz, fot. Miss Earth Poland)

W gronie jury oceniającym pretendentki do tytułu Miss Earth Poland 2018 znaleźli się m.in. aktorki Tamara Arciuch, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Potocka, Anna Gornostaj, tancerka i projektantka Ewa Szabatin, tancerz Rafał Maserak, czy dziennikarka muzyczna Gabi Drzewiecka.

WYNIKI MISS EARTH POLAND 2018:

Miejsce: Imię i Nazwisko: Miasto:
MISS EARTH POLAND’18 Aleksandra Grysz Iława 
Miss Powietrza – Miss Air’18 Karina Pochwała  Koszalin
Miss Wody – Miss Water’18 Kaja Klimkiewicz  Glinojeck 
Miss Ognia – Miss Fire’18 Sandra Staszewska Chodzież 
TOP 7 Żaklina Gnarowska

Malwina Kurzawa

Patrycja Sobolewska

Połczyn Zdrój

Rzeszów

Gąsawa

Zdjęcie główne: Szymon Starnawski 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.