Magdalena Swat z tytułem Miss Universe Poland 2018!

Biuro Miss Polonia ogłosiło nazwisko reprezentantki, która już 16 grudnia zawalczy o prestiżową koronę Miss Universe! Będzie to I Wicemiss Polonia 2017 – 27-letnia Magdalena Swat z Ostrowca Wielkopolskiego. Świeżo utytułowana Miss Universe Poland 2018 wyruszy do Tajlandii najprawdopodobniej w pierwszych dniach grudnia. Tam wraz z kilkudziesięcioma kobietami z całego świata weźmie udział w zgrupowaniu i finale Miss Universe 2018. 

Magdalena Swat pochodzi z Ostrowca Wielkopolskiego, ma 27 lat, mierzy 175 cm wzrostu, a jej wymiary to 84/64/91. Jest absolwentką studiów na kierunku administracja. Jako swoje zainteresowania wymienia psychologię, rozwój osobisty, muzykę i śpiewanie. Jest także wziętą modelką. Brała udział w półfinale konkursu Look of the Year, a także w programach telewizyjnych Top Model i Project Runway. Pracowała jako modelka m.in. w Japonii i Mediolanie. Występowała także w reklamach Lipton, KFC czy Cropp.

     (fot. Miss Polonia)

W listopadzie ub. r. wzięła udział w wyborach najpiękniejszej Polki – Miss Polonia 2017. Na scenie zaprezentowała się m.in. w sukience koktajlowej, kostiumie kąpielowym, sukni ślubnej oraz sukni wieczorowej. Rywalizację zakończyła na wysokim 2. miejscu zdobywając tym samym tytuł I Wicemiss Polonia 2017.

FOT. AKPA 

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.