Miss Polonia 2018 – finalistki, cz. 4

Już dzisiaj w hotelu Narvil Conference & Spa w Sorocku odbędzie się finał jubileuszowej, 40. edycji wyborów Miss Polonia! Laureatki tego najstarszego konkursu piękności w Polsce będą reprezentowały kraj w prestiżowych światowych konkursach – Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. O koronę Miss Polonia 2018 zawalczą m.in. Oliwia Fijałkowska, Natalia Zawiślak, Magdalena Czech i Teresa Milgiewicz. Oto podstawowe informacje o kolejnych czterech finalistkach. 

 


 

NUMER 13

Imię i Nazwisko: Oliwia Fijałkowska

Wiek: 21 lat

Wzrost: 177 cm 

Miasto: Chełm

Województwo: lubelskie

Zawód/wykształcenie: technik usług kosmetycznych, studentka kosmetologii w Lublinie;

Zainteresowania (hobby): podróże, pływanie, bieganie, jazda na rowerze.

 

Oliwia jest młodą, ambitną osobą, która wie, czego chce w życiu. Potrafi zarazić innych swoim optymizmem. Niejednokrotnie dodaje innym pewności siebie. Marzy o pracy w przemyśle rozrywkowym, ponieważ bardzo dobrze czuje się przed obiektywem aparatu oraz kamery. Miss Polonia uważa za jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów.

 


 

NUMER 14

Imię i Nazwisko: Natalia Zawiślak         

Wiek: 19 lat

Wzrost: 177 cm

Miasto: Kutno

Województwo: łódzkie

Zawód/wykształcenie: studentka ekonomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

Zainteresowania (hobby): moda, wizaż, zdrowy styl życia, czytanie, bieganie, jazda na rowerze

 

Natalia jest osobą cierpliwą, kreatywną i otwartą na nowe doświadczenia. Uwielbia poznawać nowych ludzi. W przyszłości chciałaby odwiedzić różne zakątki świata, m. in. Stany Zjednoczone i Włochy. Inspiracją jest dla niej trenerka i zawodniczka karate – Anna Lewandowska. Natalia pragnie dążyć do wyznaczonych celów i spełniać się jako kobieta. Udział w Miss Polonia pozwolił jej przeżyć niesamowitą przygodę i poznać ciekawych ludzi.

 


 

NUMER 15

Imię i Nazwisko: Magdalena Czech      

Wiek: 23 lata

Wzrost: 178 cm

Miasto: Opoczno

Województwo: łódzkie

Zawód/wykształcenie: studentka farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi

Zainteresowania (hobby): jazda rowerem, długie spacery

 

 

Magdalena jest osobą ambitną i otwartą. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie je podejmuje. Współtworzy akcje profilaktyczne i charytatywne na rzecz zdrowia. Marzy o podróży po najpiękniejszych parkach narodowych na całym świecie. Inspiracją jest dla niej neurobiolog, prof. Jerzy Vetulani, który nigdy nie bał się głosić własnych poglądów. Udział w Miss Polonia uważa za niepowtarzalną okazję do znalezienia swojej drogi życiowej.

 


 

NUMER 16

Imię i Nazwisko: Teresa Milgiewicz

Wiek: 25 lat

Wzrost: 179 cm

Miasto: Gdańsk

Województwo: pomorskie

Zawód/wykształcenie: modelka, animatorka, hostessa,

Zainteresowania (hobby): podróże, moda, sztuka, wizaż, jazda na rowerze

 

 

Teresa uwielbia wyznania i nowe doświadczenia. Jest energiczna, lubi nawiązywać nowe znajomości i pomagać innym. Marzy o zwiedzeniu całego świata oraz współpracy z wybitnymi fotografami – Kat Irlin oraz Mario Testino. Chciałaby także nauczyć się grać na gitarze i podjąć studia dziennikarskie. Do udziału w konkursie Miss Polonia namówiła ją przyjaciółka. Teresa ma także słabość do frisbee i słodyczy.

 


 

FOT. Miss Polonia (4)

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.