Miss Polonia 2018 – finalistki, cz. 5

Dzisiejszego wieczoru w hotelu Narvil Conference & Spa w Sorocku odbędzie się finał jubileuszowej, 40. edycji wyborów Miss Polonia! Laureatki tego najstarszego konkursu piękności w Polsce będą reprezentowały kraj w prestiżowych światowych konkursach – Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. O koronę Miss Polonia 2018 zawalczą m.in. Eliza Jakubowska, Aleksandra Pechal, Weronika Karczewska i Karolina Grodzka. Oto podstawowe informacje o ostatnich czterech finalistkach.

 


 

NUMER 17

Imię i Nazwisko: Eliza Jakubowska  

Wiek: 26 lat

Wzrost: 180 cm 

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Zawód/wykształcenie: absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej;

Zainteresowania (hobby): śpiew, taniec, podróże, czytanie książek, motoryzacja

 

 

Eliza jest osobą ambitną i pewną siebie. Ma pozytywne nastawienie do życia i otaczających ją ludzi. Chciałaby zwiedzić cały świat, poznać inne kultury i zdobyć nowe doświadczenia. Udział w Miss Polonia pozwolił jej poznać kulisy wyborów, zobaczyć jak wygląda ich organizacja. Gdyby udało się jej wygrać starałaby się jak najlepiej reprezentować tytuł.

 


 

NUMER 18

Imię i Nazwisko: Aleksandra Pechal

Wiek: 18 lat

Wzrost: 181 cm

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Zawód/wykształcenie: studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Zainteresowania (hobby): sport (tenis), agility

 

 

Aleksandra jest wielką fanką sportu. Przez kilka lat grała w tenisa. Brała udział w turniejach na terenie USA. Marzy o otwarciu własnego gabinetu medycyny estetycznej – dzięki temu mogłaby pomagać kobietom, które mają kompleksy. Wierzy, że sprostałaby wyzwaniom, które niesie za sobą zwycięstwo w Miss Polonia. Z godnością nosiłaby koronę!

 


 

NUMER 19

Imię i Nazwisko: Weronika Karczewska     

Wiek: 20 lat

Wzrost: 184 cm

Miasto: Raszyn

Województwo: mazowieckie

Zawód/wykształcenie: studentka pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Zainteresowania (hobby): sport (boks, pływanie, jazda konna), moda, wizaż

 

Weronika kocha pomagać i nieść wsparcie. Od 16 roku życia zajmuje się modelingiem. Marzy o wyjeździe do Tajlandii, poznaniu tamtejszej kultury i obyczajów. Inspiracją jest dla niej modelka – Joanna Krupa, która aktywnie walczy o prawa zwierząt. Jeśli Weronika wygra finał Miss Polonia będzie wspierała schroniska i przytułki dla zwierząt oraz promowała ich adopcję.

 


 

NUMER 20

Imię i Nazwisko: Karolina Grodzka

Wiek: 21 lat

Wzrost: 174 cm

Miasto: Rzeszów

Województwo: podkarpackie

Zawód/wykształcenie: studentka farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Zainteresowania (hobby): moda, fotografia, podróże

 

Karolina jest uważana za osobę otwartą i pełną energii. Lubi poznawać nowe miejsca. Chciałaby poszerzać swoje horyzonty i zdobywać nowe doświadczenia. Ma doświadczenie w modelingu, a udział w konkursie Miss Polonia pozwolił jej zobaczyć konkurs od kulis. Inspiruje ją ukochany dziadek, którego cechują inteligencja, wola walki i upartość.

 


 

FOT. Miss Polonia (4)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.