Reinado Internacional del Café’19: Meksyk

Tradycyjnie jak co roku, w pierwszej połowie stycznia wybrana zostanie Międzynarodowa Królowa Kawy. W odbywającym się w Kolumbii konkursie weźmie udział około trzydziestu kobiet z Ameryki Łacińskiej, Azji i Europy. Wśród pretendentek do korony znajdzie się także przedstawicielka Meksyku – Mónica Hernández. Oto garść podstawowych informacji o pięknej Meksykance. Czym się interesuje? Jak opisuje Meksyk i czym byłoby dla niej zwycięstwo w wyborach Reinado Internacional del Café’19? Sprawdźcie to! 

 

Imię i Nazwisko: Mónica Hernández

Wiek: 25 lat

Wzrost: 171 cm

Wymiary: 88/63/94

Miasto pochodzenia: Tampico, Tamaulipas, Meksyk

Miasto zamieszkania: Merida, Yucatán, Meksyk

Obywatelstwo: meksykańskie

Edukacja: studentka inżynierii przemysłowej

Wykonywany zawód: studentka

Zainteresowania (hobby): ćwiczenia, modeling, konkursy piękności

 

  • Kraje biorące udział w wyborach Reinado Internacional del Café’19 znane są z produkcji, eksportu i importu kawy. Ale Meksyk to nie tylko kawa! Z czego jeszcze słynie Twój kraj?

Przede wszystkim jestem bardzo dumna z tego, że jestem Meksykanką i reprezentuję mój kraj. Jedną z rzeczy, która nas reprezentuje, jest nasza gastronomia (jak Tacos, Cochinita). Jesteśmy także znani z posiadania tequili. Mamy wiele pięknych miejsc do odwiedzenia, nazywamy je „Magicznymi Miastami”.

  • W jaki sposób opisałaby Pani koleżankom z różnych stron świata Meksyk i Meksykanów?

Jesteśmy przyjemnymi ludźmi, mamy wiele pięknych miejsc do odwiedzenia, a jedną z nich jest piramida Chichen-Itza, która jest jednym z siedmiu cudów świata.  Mamy też szeroki wybór gastronomii.

 

  • Tylko raz Meksykanka wygrała konkurs Reinado Internacional del Café –  w 2017. Jak przekonałaby Pani jurorów do tego, że jest odpowiednią kandydatką do zwycięstwa i godną następczynią Carmen Serrano Porras (zwyciężczyni 2018) i Marílu Acevedo (Meksykanka, zwyciężczyni w 2017)?

Bycie kolejną, Międzynarodową Królową Kawy 2019 roku byłoby dla mnie zaszczytem. Stałabym się dumnym rzecznikiem reprezentującym znaczenie kawy na całym świecie.

 

 

 

 

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.