Korona Miss International zostaje w Azji! 21-letnia Indonezyjka triumfatorką konkursu

Wtorkowe przedpołudnie (czasu polskiego) było przełomowe dla Kevin Lilliany. 21-letnia Indonezyjka nagrodzona została bowiem tytułem Miss International 2017. W walce o prestiżową koronę pokonała siedemdziesiąt konkurentek, w tym reprezentantki Curaçao (2. miejsce), Wenezueli (3. miejsce), Australii (4. miejsce) i Japonii (5. miejsce), oraz Meksykankę i Polkę, które nie awansowały do półfinałowej piętnastki. 

Wtorkowy finał 57. edycji wyborów Miss International zakończył się koronacją 21-letniej Indonezyjki – Kevin Lilliany. Piękna brunetka jest studentką architektury (projektowania) wnętrz, mierzy 176 cm wzrostu, a jej wymiary to 82-64-82. Od kilku lat związana jest z modelingiem (pracuje jako modelka) i fotografią, a swoje oryginalne imię zawdzięcza bohaterowi popularnego na całym świecie filmu – Kevinowi McCallisterowi („Kevin sam w domu”). Oprócz głównego tytułu i oryginalnej, czerwonej korony Kevin otrzymała także nagrodę specjalną – tytuł Best Dresser.

Do najlepszej piątki tegorocznej edycji zaliczono jeszcze dziewczęta z Curaçao (2. miejsce i tytuł I Wicemiss), Wenezueli (3. miejsce i tytuł II Wicemiss), Australii (4. miejsce i tytuł III Wicemiss) oraz Japonii (5. miejsce i tytuł IV Wicemiss).

Finałową ósemkę uzupełniły przedstawicielki Ekwadoru, Wielkiej Brytanii i Laosu. Niestety do półfinału nie zakwalifikowała się piękna reprezentantka Meksyku, 23-letnia Citlaly Higuera.

Również Polka – Paulina Maziarz (Miss Polski 2016) wraca z Japonii bez sukcesu.

 

 

FOT. Imperium Miss (4)

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.