Scarlet Stefania Sánchez Pinedo z Kolumbii tegoroczną Królową Kawy!

13 stycznia (czasu polskiego) poznaliśmy nazwisko zwyciężczyni konkursu Reinado Internaciónal del Cafe 2019. Coroczne wybory Królowej Kawy wygrała przedstawicielka Kolumbii – 24-letnia Scarlet Stefania Sánchez Pinedo. Drugie miejsce zajęła 24-letnia Yesenia Barrientos z Boliwii. W pierwszej szóstce znalazły się także Yu Harada z Japonii, María Sofía Contreras z Wenezueli, Innessa Pontes z Brazylii i Keila Rodas z Gwatemali. Niestety Miss Polski – Maja Sieroń i Miss Meksyku – Mónica Hernández nie awansowały do grona finalistek. 

Była to 48. edycja organizowanego corocznie w kolumbijskim mieście Manizales konkursu. Zgrupowanie odbywało się podczas targów kawy. O koronę rywalizowały dwadzieścia dwie kandydatki, które podczas finału zaprezentowały się w kostiumach kąpielowych i sukniach wieczorowych.

Tytuł najpiękniejszej powędrował do Scarlet Sánchez. 24-letnia Kolumbijka specjalizuje się w zarządzaniu komunikacją organizacyjną i jest liderem komunikacji w szpitalu.

       (Scarlet Sánchez podczas zgrupowania Reinado Internaciónal del Cafe’19, fot. Scarlet Sánchez/Instagram)

Mierzy 172 cm wzrostu, a jej wymiary to 89/64/94. Uwielbia czytać, oglądać filmy i ćwiczyć. Oprócz korony Reinado Internaciónal del Cafe otrzymała także dwa tytuły komplementarne – Królowej Policji (Reina de la Policía) oraz Miss Naturalnego Piękna (Miss Belleza Natural).

       (Scarlet Sánchez podczas finału Reinado Internaciónal del Cafe’19)

Wśród sześciu finalistek znalazły się także 24-letnia Yesenia Barrientos z Boliwii (2. miejsce), 21-letnia Yu Harada z Japonii (3. miejsce)…

                         (od lewej: Miss Boliwii i Miss Japonii, fot. Instagram)

 

19-letnia María Sofía Contreras z Wenezueli (4. miejsce), 19-letnia Innessa Pontes z Brazylii (5. miejsce) oraz 23-letnia Keila Rodas z Gwatemali (6. miejsce)

       (od lewej: Miss Wenezueli, Miss Brazylii, Miss Gwatemali, fot. Instagram)

W gronie uczestniczek Reinado Internaciónal del Cafe 2019 znajdowały się również przedstawicielki Polski – 18-letnia Maja Sieroń

i Meksyku – 25-letnia Mónica Hernández

Nie awansowały one jednak do finałowego składu, chociaż młoda Polka otrzymała nagrodę za Najpiękniejsze Włosy (Mejor Cabello) i znalazła się w pierwszej czwórce walczących o nagrodę Najpiękniejszej Twarzy (Mejor Rostro).

FOT. Internet

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.