Miss World 2019 w Tajlandii!

Organizacja Miss World ogłosiła, że tegoroczny finał wyborów Miss Świata odbędzie się w Tajlandii! Informacja pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej organizatorów oraz na ich kanale Youtube. Więcej szczegółów podanych zostanie podczas konferencji prasowej, która odbędzie się już 18 lutego w Bangkoku. Wezmą w niej udział m.in. Julia Morley (dyrektor Miss World) i Vanessa Ponce de León (Miss World 2018 z Meksyku). 

Konferencja prasowa podczas której ogłoszone zostaną szczegóły dotyczące tegorocznych wyborów Miss Świata, odbędzie się w poniedziałek 18 lutego w Bangkoku. Wiadomo, że wezmą w niej udział Julia Morley – dyrektor wyborów Miss World, Vanessa Ponce de León – Miss World 2018 z Meksyku oraz finalistki ubiegłorocznej edycji: Maria Vasilevich z Białorusi (Miss World Europy), Kadijah Robinson z Jamajki (Miss World Karaibów), Solaris Barba z Panamy (Miss World Ameryki), Quiin Abenakyo z Ugandy (Miss World Afryki), Nicolene Pichapa Limsnukan z Tajlandii (Miss World Azji) oraz Jessica Tyson z Nowej Zelandii (Miss World Oceanii).

Julia Morley nazwała Tajlandię „Krainą uśmiechów” i stwierdziła, że ten azjatycki kraj jest jednym z najbardziej niezwykłych i przyjaznych. Nie kryła też swojej radości z faktu, że 69. edycja wyborów Miss Świata odbędzie się właśnie w Tajlandii, która jeszcze nigdy nie była gospodarzem tych wyborów!

Z niecierpliwością czekamy na konferencję prasową i dalsze szczegóły dotyczące wyborów Miss World 2019!  

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.