Wystartował nabór do Miss Earth Poland 2019!

Organizatorzy konkursu Miss Earth Poland ogłosili w mediach społecznościowych, że ruszył nabór do tegorocznej edycji wyborów! Każda kobieta, która chciałaby wziąć udział w Miss Earth Poland 2019 musi wysłać zgłoszenie na adres mailowy lub wypełnić formularz na oficjalnej stronie internetowej konkursu. 

Aby zgłosić swoją kandydaturę do Miss Earth Poland i otrzymać szansę na udział w castingu do tegorocznej edycji należy wysłać zgłoszenie drogą mailową, pod adres: casting@missearthpoland.pl

Można także wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na oficjalnej stronie konkursu Miss Earth Poland pod linkiem: http://missearthpoland.pl/zglos-sie-do-konkursu/

Kandydatka do tytułu Miss Earth Poland powinna mieć od 18 do 26 lat, mierzyć min. 170 cm wzrostu i mieć polskie obywatelstwo.

Organizatorem konkursu Miss Earth Poland jest spółka Queens Production sp. z o.o., zaś stanowisko dyrektora generalnego piastuje Francys Barraza Sudnicka – modelka, Miss Tourism World 2000, finalistka wyborów Miss Wenezuela 2003 (TOP 10) i Miss Polonia 2005 (TOP 10), uczestniczka Miss Universe 2006 i finalistka Miss Earth 2006 (TOP 8).

 

FOT. Miss Earth Poland

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.