Mister Model International 2019: Meksyk

W Tajlandii trwa zgrupowanie konkursu Mister Model International 2019. O tytuł najprzystojniejszego międzynarodowego modela walczy około trzydziestu kandydatów. Jest wśród nich meksykański aktor i model, 27-letni Zait Reza z Saltillo. Oto kilka podstawowych informacji o przystojnym Meksykaninie. Sprawdźcie jak przygotowywał się do udziału w międzynarodowych wyborach, jak opisuje swój kraj i rodaków i dlaczego to właśnie on powinien zdobyć tytuł Mister Model International 2019! 

 

MEKSYK

Imię i Nazwisko: Zait Reza

Wiek: 27

Wzrost: 190 cm

Miasto pochodzenia: Saltillo, Coahuila

Miasto zamieszkania: Meksyk

Obywatelstwo: meksykańskie

Wykształcenie: absolwent stosunków międzynarodowych, aktor

Wykonywany zawód: aktor, model

Zainteresowania (hobby): siłownia, pływanie, podróże, kino i teatr

 

Ciekawostki:  

  • Jest profesjonalnym modelem. Pozował dla takich marek jak Calvin Klein, SEARS, Oscar de la rent, Lob.
  • Jest meksykańskim aktorem telewizyjnym. Występował w siedmiu telenowelach (En Tierras Salvajes, Mi marido tiene familia, Mi marido tiene más familia, Enamorándome de Ramón, Tenías que ser tú, Papá a toda madre, Amar a muerte) i dwóch serialach telewizyjnych (Como dice el dicho, La Rosa de Guadalupe), które były transmitowane w Ameryce Łacińskiej, USA i innych krajach na całym świecie. Zagrał także czarny charakter w filmie Motel Tlalpan.
  • Pracuje i pomaga w stowarzyszeniu Manitas dla dzieci i ludzi z rakiem. Wcześniej pracował w stowarzyszeniu MAC ALTAMESA, które pomaga ludziom żyjącym w skrajnym ubóstwie.
  • Wygrał konkurs taneczny. Jako tancerz i model pojawił się w dwóch teledyskach boys bandu CNCO.

 

Reprezentujesz swój kraj w Mister Model International 2019, gdzie o tytuł walczy kilkudziesięciu mężczyzn z całego globu. Jak opisałabyś kolegom z różnych stron świata Meksykanów i Meksyk?

Meksyk jest krajem bardzo atrakcyjnym turystycznie. Mamy wiele miejsc do odwiedzenia, takich jak plaże, góry, piramidy i ruiny różnych cywilizacji – w tym także jeden z siedmiu cudów świata czyli Chichen Itza. Meksyk to kraj o bardzo szerokiej różnorodności biologicznej i bardzo różnych klimatach – od tropikalnego upału po zaśnieżone góry i lasy. Meksykańskie jedzenie jest elementem światowego dziedzictwa. My, Meksykanie, jesteśmy bardzo ciepłymi, przyjaznymi i udzielającymi wsparcia ludźmi, a ostatnio oceniono nas jako jeden z najszczęśliwszych krajów na świecie. Meksyk jest też bardzo ważnym eksporterem talentów. Można tu wymienić np. gwiazdy międzynarodowego kina – Alfonso Cuarón, Guillermo del Toro czy Alejandro Gonzales Iñárritu.

 

Na czym skupiłeś największą uwagę podczas przygotowań do udziału w Mister Model International?

Przygotowywałem się na wielu płaszczyznach. Przygotowałem swoje ciało, ćwicząc na siłowni i konsultując się z dietetykiem. Brałem lekcje ruchu scenicznego. Oprócz tego ćwiczyłem język ciała, kulturę ogólną i język angielski. Miałem zajęcia z tańca i śpiewu, a także konsultacje dotyczące tworzenia i projektowania obrazów.

 

 

 

 

 

 

Nigdy wcześniej przedstawiciel Meksyku nie wygrał tego konkursu. Jak przekonałbyś jurorów, że jesteś najlepszym kandydatem do tego tytułu?

Ponieważ zamierzam pokazać swoje prawdziwe ja, prawdziwą osobowość. Jestem zdyscyplinowany i pasjonuję się tym, co robię. Pokażę moje integralne przygotowanie i to że mogę przyjąć tytuł Mister Model International. Mam też przesłanie do świata. Pokazuję, że bez względu na narodowość, jesteśmy przede wszystkim obywatelami świata i musimy sobie nawzajem pomagać.

 

 

 

 

 

FOT. Zait Reza/Facebook. Socrates Mckinney

Polub nas:

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.