Mister World 2019: Kolejna zmiana! Finał przeniesiony na 23 sierpnia!

To już kolejna zmiana daty wyborów Mister World 2019. Jak ogłosili organizatorzy konkursu, finał odbędzie się w piątek, 23 sierpnia w Smart Araneta Coliseum w Quezon City. Około 100 mężczyzn z całego świata zjedzie na Filipiny we wtorek, 6 sierpnia. Podczas trwającego dwa tygodnie zgrupowania wezmą oni udział w szeregu imprez i konkurencji, m.in. Mister Sportu, Mister Talentu i Kreatywności, Mister Mody czy Mister Multimediów. 

Data konkursu Mister World zmieniała się już kilkukrotnie. Początkowo konkurs miał odbyć się we wrześniu 2018, a o koronę miało rywalizować około pięćdziesięciu mężczyzn. Jakiś czas później ogłoszono jednak, że finał Mister World odbędzie się pod koniec stycznia 2019 r. w Newport Performing Arts Theater of Resorts World Manila w Pasay City. Zmieniła się także liczba uczestników – ma ich być nie pięćdziesięciu a około stu! Niestety kolejna data również uległa zmianie – finał przeniesiono ze stycznia na czerwiec 2019r.

Jak się jednak okazuje, data i miejsce finału zmieniły się po raz kolejny! Tym razem przedstawiciele Organizacji Miss World poinformowali, że finał odbędzie się w piątek, 23 sierpnia w Smart Araneta Coliseum w Quezon City. Zgrupowanie wystartuje we wtorek, 6 sierpnia i potrwa dwa tygodnie. Ponad stu uczestników z całego świata weźmie udział w szeregu imprez i konkurencji, m.in. Mister Sportu, Mister Talentu i Kreatywności, Mister Mody czy Mister Multimediów. Zwycięstwo w którymś z mini-konkursów zapewni laureatowi awans do grona finalistów!

„Festiwal rozpocznie się w Manili ceremonią otwarcia w stylu olimpijskim, aby przedstawić globalnej publiczności narody Mr. World” – możemy przeczytać na oficjalnym profilu Mr World na Facebooku.

 

FOT. Mr. World/Facebook 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.