Finał Miss World 2019 odbędzie się 7 grudnia! Tajlandia będzie gospodarzem konkursu!

We wtorek, 30 kwietnia oficjalnie ogłoszono datę wyborów Miss World 2019. Jak się okazało najpiękniejsza kobieta świata zostanie wybrana w sobotę, 7 grudnia. Tak jak poinformowano w lutym krajem gospodarzem imprezy będzie Tajlandia. Zgrupowanie wystartuje w sobotę, 9 listopada. Weźmie w nim udział około 130 kandydatek. To pierwszy raz, gdy kraj zwany „Krainą uśmiechów” będzie organizował ten prestiżowy konkurs piękności. 

O tym, że Tajlandia będzie gospodarzem zgrupowania i finału 69. edycji wyborów Miss World dowiedzieliśmy się już w lutym. Wtedy w Bangkoku odbyła się konferencja prasowa. Jednak dopiero 30 kwietnia ogłoszono oficjalną datę konkursu Miss World 2019. Już wiemy, że najpiękniejsza kobieta świata zostanie wybrana w sobotę, 7 grudnia br.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie organizatorów Miss World zamieszczonym na profilu na facebooku:

Po raz pierwszy w historii miesięczny festiwal i finał Miss World odbędą się w „Krainie uśmiechów”.

9 listopada delegatki ze 130 krajów przybędą do Tajlandii na miesięczny festiwal. Ceremonia otwarcia odbędzie się w Bangkoku, a każda zawodniczka weźmie udział w serii szybkich wydarzeń (mini-konkursów), które poprowadzą je w podróż po najbardziej spektakularnych miejscach turystycznych kraju, obejmujących bogate dziedzictwo kulturowe.

Długo oczekiwany finał Miss World będzie transmitowany na całym świecie do ponad 100 krajów, w których widzowie będą oglądać jak w Tajlandii panująca Miss Świata Vanessa Ponce de León przekazuje koronę 69. Miss World.

Z pewnością będzie to bardzo ekscytujące wydarzenie!

 

FOT. Miss World Organization

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.