Andrea Toscano zawalczy o koronę Miss International 2019!

Organizacja Mexicana Universal ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Andrea Toscano – Mexicana Universal 2018 i uczestniczka Miss Universe 2018 będzie reprezentowała Meksyk w wyborach Miss International 2019! Oto garść podstawowych informacji o 20-letniej Meksykance, która już w listopadzie stanie do walki o koronę Międzynardowej Miss. 

Znamy nazwisko meksykańskiej reprezentantki, która w listopadzie br. weźmie udział w finale Miss International 2019. Tytuł Mexicana Internaciónal 2019 powędrował do 20-letniej Andrei Toscano – laureatki Mexicana Universal 2018 i uczestniczki Miss Universe 2018!

            (Andrea Toscano podczas preeliminacji Miss Universe 2018, fot. Mexicana Universal/Facebook)

Modelka pochodzi z Manzanillo w stanie Colima, mierzy 175 cm wzrostu, jest absolwentką studiów na kierunku odżywianie oraz programowanie neurolingwistyczne.

            (Andrea Toscano jako Mexicana Internacional 2019, fot. Mexicana Universal)

Koronacja Miss International México 2019 odbyła się w stanie Colima. Byli na niej obecni gubernator José Ignacio Peralta Sánchez z małżonką, Lupita Jones – Miss Universe 1991 i dyrektor Mexicana Universal, Zudikey Rodríguez – meksykańska sprinterka i płotkarka oraz meksykański piłkarz – Patricio Araujo.

            (Koronacja Andrei Toscano na Miss Mexico International 2019, fot. Secretaría de Turismo Colima/Facebook)

Finał wyborów Miss International 2019 odbędzie się 12 listopada w Tokio. Wtedy dowiemy się czy Andrea Toscano ma szansę na koronę.

 

Fot. TV Azteca

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.