Paola Torres zwyciężczynią wyborów Miss Earth México 2019!

24-letnia Lucía Paola Torres Romo z Ciudad de México wygrała konkurs Miss Earth México 2019 i już tej jesieni będzie reprezentowała Meksyk podczas międzynarodowych wyborów Miss Earth 2019. Tegoroczny finał Miss Earth México odbył się w ostatnią niedzielę maja, a o koronę najpiękniejszej rywalizowało trzydzieści jeden kandydatek. 

Gospodarzem tegorocznej edycji wyborów Miss Earth México było miasto Boca del Río w stanie Veracruz. W zgrupowaniu wzięły udział trzydzieści dwie pretendentki do korony, które uczestniczyły w serii mini konkursów i eventów ekologicznych, a także przygotowywały się półfinału i wielkiego finału.

Półfinał Miss Earth México 2019 odbył się 19 maja br.  w World Trade Center w Boca del Río. Wybrano podczas niego kandydatki, które awansowały do TOP 16 Miss Earth México 2019, a także koronowano przedstawicielki Meksyku na trzy międzynarodowe konkursy – Miss Intercontinental 2019 (Sofia Miñarro Pedraza, 20 lat, 175 cm), Miss Eco International 2020 (Scandy Michelle Patrón, 23 lata, 176 cm) oraz Miss Supranational 2019 (Dariana Urista Soto, 19 lat, 175 cm).

(od lewej: Miss Eco Mexico, Miss Supranational Mexico i Miss Intercontinental Mexico, fot. Instagram)

Zwyciężczyni wyborów Miss Earth México 2019 ogłoszona została tydzień później, podczas finału, który odbył się 26 maja w Grand Fiesta Americana Veracruz w Boca del Río. Nie obyło się bez skandalu, ponieważ w ostatniej chwili zmieniono miejsce finału! Pierwotnie miał się on odbyć tak jak półfinał, w World Trade Center. Zamieszanie to sprawiło, że finał był opóźniony o wiele godzin…

Koronę i tytuł Miss Earth México 2019 oraz prawo do reprezentowania kraju w jesiennych wyborach Miss Earth 2019 otrzymała 24-letnia Lucía Paola Torres Romo.

(Paola Torres podczas półfinału i chwilę po finale Miss Earth México 2019, fot. Paola Torres/Instagram)

Piękna meksykanka mierzy 172 cm, jest modelką i aktorką telewizyjną. Ukończyła Centrum Edukacji Artystycznej Televisa. Występuje w dwóch najpopularniejszych meksykańskich serialach „La Rosa de Guadalupe” i „Como Dice el Dicho”. Polscy widzowie mogli zobaczyć ją jako pięciolatkę w popularnej telenoweli dziecięcej „Mała księżniczka”!

(Paola Torres jako Miss Earth Ciudad de México 2019, fot. Paola Torres/Instagram)

W finałowej czwórce uplasowały się również 18-letnia Hilary Islas Montes z Nayarit (Miss Air México 2019 – 2. miejsce) 20-letnia Alejandra Díaz de León Soler z San Luis Potosí (Miss Water México 2019 – 3. miejsce) i Perla Domìnguez Triana (Miss Fire México 2019 – 4. miejsce).

(od lewej: Paola Torres, Hilary Islas, Alejandra Díaz de León i Perla Domìnguez Triana, fot. Hilary Islas/Instagram)

 

MISS EARTH MÉXICO 2019 – WYNIKI:

Miejsce: Stan: Imię i Nazwisko:
Miss Earth México 2019 Ciudad de México Paola Torres
Miss Air México 2019 Nayarit Hilary Islas Montes
Miss Water México 2019 San Luis Potosí  Alejandra Díaz de León Soler
Miss Fire México 2019 Veracruz Perla Domìnguez Triana
TOP 16 Baja California

Chiapas

Colima

Durango

Guanajuato

Jalisco

Michoacán

Morelos

Puebla

Tabasco

Tamaulipas

Yucatán

Reyna Amador García

Brenda Zuarth Aragón

Fernanda Barragán Gil

Diana Navarrete Güereca

Ana Isis Barrios García

Gabriela Ledesma

Marilyn Suazo Pineda

Shunashi Guerra López

Giovanna Díaz Camacho

Andrea Zurita Vaca

Montserrat Amador Contreras

María José Bolio Cano

 

FOT. Paola Torres/Instagram

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.