Robert Kapica reprezentuje Polskę w wyborach Mister World 2019!

Na początku sierpnia na Filipinach wystartowało zgrupowanie wyborów Mister World 2019! O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata rywalizuje siedemdziesięciu dwóch kandydatów. Zwycięzca wybrany zostanie w najbliższy piątek, 23 sierpnia podczas finału, który odbędzie się w Manili. Wśród uczestników znajduje się 23-letni Robert Kapica z Polski. Oto garść informacji o przystojnym modelu, zwycięzcy konkursu The Look of The Year 2016. 

Robert Kapica ma 23 lata, mierzy 188 cm wzrostu i pochodzi z Mstowa koło Częstochowy. Jest absolwentem zarządzania i biznesu oraz profesjonalnym modelem. Jego hobby to motoryzacja, sport, siłownia i modeling. Uprawia także beatboxing.

We wrześniu 2016 roku Robert Kapica wygrał polską edycję konkursu The Look of the Year 2016. W październiku tego samego roku reprezentował Polskę w światowej edycji The Look of the Year we Włoszech. Znów wygrał i stał się tym samym pierwszym Polakiem, który wygrał ten międzynarodowy konkurs dla modeli! 

(Robert Kapica, fot. Mateusz Jagielski)

 

 

O tym, że to Robert Kapica będzie reprezentował Polskę w wyborach Mister World poinformowali polscy licencjobiorcy – Biuro Miss Polonia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

(Roberta Kapica – Mister World Poland 2019, fot. Mr World, Mister World Poland/Facebook)

Zgrupowanie Mister World 2019 potrwa do piątku, 23 sierpnia. W jego trakcie odbędzie się szereg konkursów i wydarzeń, które zagwarantują zwycięzcom awans do grona finalistów – Sport, Talent i kreatywność, Moda, Multimedia i Extreme (test siły, wytrzymałości i determinacji).

Warto wiedzieć, że jest to jubileuszowa, 10. edycja wyborów Mister World. Wcześniejsze odbyły się w 1996, 1998, 2000, 2003, 2007, 2010, 2012, 2014 i 2016. Gospodarzami konkursu były Turcja, Portugalia, Chiny, Korea Południowa i aż pięciokrotnie Wielka Brytania.

 

FOT. Mateusz Jagielski

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.