Brenda Zuarth Aragón z tytułem Miss Panamerican México 2019!

19-letnia Brenda Zuarth Aragón z Tuxtla Gutiérrez ogłoszona została reprezentantką Meksyku w międzynarodowym konkursie piękności Miss Panamerican International 2019, który odbędzie się w październiku w Guadalajarze. Ogłoszenie tegorocznej meksykańskiej delegatki odbyło się 18 lipca.  Oto garść podstawowych informacji o pięknej Miss Panamerican México 2019. Dowiedzmy się kim jest i czym się interesuje! 

Brenda Berenice Zuarth Aragón to zwyciężczyni wyborów Miss Earth Chiapas 2019 i jedna z ośmiu finalistek (TOP 8) konkursu Miss Earth México 2019, który odbył się 26 maja w Boca del Río w stanie Veracruz. Ma 19 lat, mierzy 175 cm wzrostu i pochodzi z Tuxtla Gutiérrez w stanie Chiapas.

Brenda jest studentką biznesu międzynarodowego i administracji. Wcześniej studiowała prawo. Uwielbia czytać i grać na instrumentach muzycznych, zwłaszcza na perkusji i gitarze. Lubi także ćwiczyć i podróżować.

Konferencja na której ogłoszono nową Miss Panamerican México 2019 odbyła się w czwartek, 18 lipca w rodzinnym mieście Brendy – Tuxtla Gutiérrez.

 

(Brenda Zuarth Aragón – Miss Panamerican Mexico 2019, fot. Arturo César Rodriguez Wesche)

W konferencji wzięły udział m.in. Sofía Aquino – dyrektor wyborów Miss Earth Chiapas oraz Itzel Astudillo Aréchiga – Miss Earth México 2016, półfinalistka Miss Earth 2016 oraz I Wicemiss Panamerican International 2018.

(Miss Panamerican México 2019 – konferencja prasowa, fot. Arturo César Rodriguez Wesche)

Tegoroczna edycja wyborów Miss Panamerican International odbędzie się w październiku w meksykańskim mieście Guadalajara. Zwyciężczyni zostanie wybrana podczas finału, w dniu 26 października.

(Brenda Zuarth Aragón, fot. Moises Gordillo, Brenda Zuaragon/Facebook)

 

FOT. Roger Rodríguez

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.