Carlos Manuel López reprezentował Riwierę Majów w Men Universe Model 2019 i awansował do TOP 15!

W dniach 1-10 sierpnia w Puerto Plata na Dominikanie odbyły się wybory Men Universe Model 2019. W konkursie na najlepszego modela wzięło udział 25 kandydatów. Wśród uczestników był także 29-letni Carlos Manuel López, przedstawiciel meksykańskiej dzielnicy turystycznej Riwiera Majów! Oto kilka podstawowych informacji o przystojnym Meksykaninie, który uzyskał awans do TOP 15 wyborów Men Universe Model 2019! 

Tegoroczna edycja wyborów Men Universe Model odbywała się w mieście Puerta Plata na Dominikanie. Wzięło w niej udział 25 modeli z Ameryki Łacińskiej, Karaibów oraz Europy. Podczas finału wyłoniono najprzystojniejszego modela. Został nim 21-letni Jefferson Velasco z Boliwii. Oprócz zwycięzcy jurorzy wyłonili także grono finalistów i półfinalistów. Miejsce w TOP 15 uzyskał m.in. przedstawiciel Riwiery Majów!

Carlos Manuel López ma 29 lat, mierzy 182 cm wzrostu i pochodzi z La Paz w stanie Baja California Sur. Jest absolwentem prawa, modelem oraz organizatorem imprez/eventów. Co więcej piastuje funkcję dyrektora stanowych wyborów Mister Model La Paz, Mister Model Baja California Sur i Mister Model Junior Baja California Sur. Sam Carlos był laureatem tytułu Mister Model Baja California Sur – w 2018.

Wśród najważniejszych zainteresowań przystojnego Meksykanina wymienia się modeling, śpiew oraz fitness.

(Carlos Manuel López – Men Universe Riviera Maya 2019, fot. Men Universe Riviera Maya/Instagram, Johan Vos Photography)

 

FOT. Men Universe Model Pageant 

Polub nas:

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.