Aleksandra Kielan z tytułem Miss Polonia Sportu 2019!

W sobotę, 17 sierpnia w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbył się konkurs Miss Polonia Sportu organizowany w ramach wyborów Miss Polonia 2019! Najbardziej wysportowaną kandydatką do korony najpiękniejszej Polki została 21-letnia Aleksandra Kielan z Częstochowy. Oto kilka informacji o pięknej Miss Polonia Sportu 2019!

Aleksandra Kielan ma 21 lat, mierzy 175 cm wzrostu i pochodzi z Częstochowy. Jest profesjonalną modelką. Współpracowała z takimi markami jak Paprocki&Brzozowski, Oversize Fashion, Big Star czy Viola Piekut.

Aleksandra uwielbia podróże, sport (zwłaszcza surfing), acro-yogę, fitness i taniec. Interesuje się także sztuką i malarstwem. Kiedyś projektowała biżuterię i trenowała pole dance.

W sierpniu 2014 roku wygrała polską edycję Look of the Year 2014. W grudniu tego samego roku pojechała do Rzymu, gdzie walczyła w międzynarodowej wersji tego konkursu.

(Aleksandra Kielan, fot. Justyna Tomaszuk)

Konkurs Miss Polonia Sportu 2019 zorganizowany został w ramach wyborów Miss Polonia po raz pierwszy w historii tego prestiżowego konkursu piękności! W evencie wzięło udział 20 kandydatek. Zmagały się w takich konkurencjach jak fitness dance, plank, czołganie, bieg slalomem, tor przeszkód, skakanie na skakance czy kręcenie hula-hoop.

(Kandydatki Miss Polonia w trakcie konkursu Miss Polonia Sportu 2019, fot. Miss Polonia)

 

FOT. Miss Polonia 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.