Wielka zmiana! Hilary Islas nową Miss Earth México 2019!

20 sierpnia br. Organizacja Narodowa Miss Earth México opublikowała informację o tym, że 18-letnia Hilary Islas jest nową laureatką tytułu Miss Earth México 2019 i zaczyna przygotowania do konkursu Miss Earth 2019. Oznacza to, że z tytułem najpiękniejszej Meksykanki pożegnała się Paola Torres – zwyciężczyni finału Miss Earth México 2019. Nie znane są jednak powody tej decyzji. 

Bomba wybuchła we wtorek, 20 sierpnia. Organizatorzy wyborów Miss Earth México poinformowali opinię publiczną, że Hilary Islas Montés jest od teraz laureatką konkursu i przygotowuje się do godnego reprezentowania kraju w wyborach Miss Earth 2019. Oficjalne oświadczenie opublikowano na facebooku.

Hilary Islas Montés ma 18 lat, mierzy 180 cm wzrostu i pochodzi z La Peñita de Jaltemba w gminie Compostela, w stanie Nayarit. Jest zwyciężczynią regionalnych wyborów Miss Earth Nayarit 2019 i zdobywczynią 2. miejsca (tytuł Miss Earth México-Air) w konkursie Miss Earth México 2019. Wcześniej piękna meksykanka brała udział w stanowym konkursie piękności dla nastolatek -Miss Teen Universe Nayarit 2017, gdzie wywalczyła 2. miejsce.

(Hilary Islas Montés, fot. Hilary Islas/Instagram)

Hilary reprezentowała również stan Nayarit w wyborach Miss Teen Universe México 2017 i uzyskała awans do TOP 10.

(Hilary Islas – Miss Miss Earth México 2019, fot. Hilary Islas/Instagram, Ivan Camacho)

Z tytułem Miss Earth México 2019 pożegnała się tym samym 24-letnia modelka i aktorka Paola Torres, która na łamach mediów społecznościowych podziękowała swoim fanom za udzielone jej wsparcie. Zarówno ona jak i organizatorzy Miss Earth México nie ujawnili powodów tej decyzji.

(Paola Torres – była Miss Earth México 2019, fot. Paola Torres/Instagram)

 

FOT. Miss Earth México/Facebook

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.