Angelika Jagłowska z Polski reprezentuje Hiszpanię w wyborach Miss Globe 2019!

W mieście Ulcinj w Czarnogórze odbywa się zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe 2019. W tegorocznych wyborach bierze udział około 50 kobiet z całego świata. Wśród nich znajduje się 25-letnia Angelika Jagłowska z Polski, która reprezentuje Hiszpanię! Oto garść podstawowych informacji o pięknej Polce, która podbiła zagraniczny konkurs Miss Globe Spain, a teraz walczy o koronę Miss Globe 2019 dla Hiszpanii! 

Angelika Jagłowska ma 25 lat, mierzy 175 cm i pochodzi z Suwałk. Ukończyła studia na kierunku filologia angielska na specjalizacji translatorskiej. Obecnie mieszka w Maspalomas na Gran Canarii. Pracuje jako animatorka czasu wolnego w sieci hoteli RIU. Specjalizuje się w prowadzeniu porannych zajęć fitness oraz wieczornych show tanecznych. Od kilku lat pracuje także jako modelka i fotomodelka.

Wśród swoich największych pasji Angelika Jagłowska wymienia fitness i taniec oraz modeling.

(Angelika Jagłowska – Miss Globe Spain 2019, fot. Angelika Jagłowska/SVP Grupo Servipublic/Instagram)

Jej przygoda z wyborami Miss Globe rozpoczęła się od zaproszenia do udziału w castingu na twarz hiszpańskiej marki kosmetyków Babaria. Uroda Polki tak przypadła do gustu organizatorom, że zaprosili ją na casting do wyborów Miss Globe Gran Canaria 2019, który odbył się jeszcze tego samego dnia! Angelika Jagłowska awansowała do dalszego etapu. Wygrała także finał tego lokalnego konkursu, który odbył się w sobotę, 11 maja br.

Ponad dwa miesiące później, w sobotę, 27 lipca w The Theater by Garbo’s na Gran Canarii odbył się finał ogólnokrajowego konkursu Miss Globe Spain 2019. Zwyciężczynią, która zdobyła prawo do reprezentowania Hiszpanii w międzynarodowym konkursie Miss Globe 2019 w Czarnogórze została.. Angelika Jagłowska!

(Angelika Jagłowska – trzecia od lewej – jako zwyciężczyni Miss Globe Spain 2019, fot. SVP Grupo Servipublic/Instagram)

Warto zaznaczyć, że Angelika Jagłowska posiada kartę rezydencyjną, dzięki czemu mogła brać udział w hiszpańskich konkursach piękności. Teraz też reprezentuje Hiszpanię na Miss Globe 2019 w Czarnogórze. Czy uda jej się zdobyć ten międzynarodowy tytuł? Przekonamy się już 21 października! Życzymy powodzenia! 

 

FOT. Angelika Jagłowska/Instagram

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.