Alejandra Díaz de León reprezentuje Meksyk w wyborach Miss Globe 2019!

W mieście Ulcinj w Czarnogórze odbywa się zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe 2019. W tegorocznych wyborach bierze udział około 50 kobiet z całego świata. Wśród nich znajduje się 21-letnia Alejandra Díaz de León, która reprezentuje Meksyk! Oto garść podstawowych informacji o pięknej Meksykance, która otrzymała tytuł Miss Globe Mexico, a teraz walczy o koronę Miss Globe 2019! 

Alejandra Díaz de León ma 21 lat, mierzy 180 cm wzrostu i pochodzi z miasta San Luis Potosí, Jest studentką literatury oraz języka latynoamerykańskiego. Pracuje jako modelka. Jej największe hobby to modeling i czytanie.

Alejandra jest związana z konkursem Miss Earth México. Pod koniec ubiegłego roku wygrała stanowe wybory Miss Earth San Luis Potosí i reprezentowała swój stan w ogólnokrajowym konkursie Miss Earth México 2019. Zajęła wysokie 3. miejsce i jako pierwsza w historii mieszkanka stanu San Luis Potosí zdobyła tytuł Miss Earth México-Water.

(Alejandra Díaz de León – Miss Globe México 2019, fot. Abeliux Flores Gonzalez, Alejandra Díaz de León/Instagram)

We wtorek, 20 sierpnia Organizacja Miss Earth México ogłosiła niespodziewanie, że Paola Torres nie jest już Miss Earth México. Tytuł przejęła ówczesna Miss Earth México-Air (I Wicemiss) – Hilary Islas, natomiast Alejandra Díaz de León zajęła jej miejsce, co oznacza, że teraz jest posiadaczką tytułu Miss Earth México-Air 2019!

W sobotę, 31 sierpnia oficjalnie ogłoszono, że Alejandra Díaz de León otrzymała tytuł Miss Globe México 2019 i będzie reprezentowała swój kraj w wyborach Miss Globe 2019, które odbywają się w Albanii i Czarnogórze. Finał międzynarodowego konkursu odbędzie się w poniedziałek, 21 października. Gratulacje!

(Alejandra Díaz de León jako Miss Globe México 2019, fot. La Brecha)

 

FOT. Alejandra Díaz de León/Instagram

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.