Anna Jaromin reprezentuje Polskę w wyborach Miss Globe 2019!

W mieście Ulcinj w Czarnogórze odbywa się zgrupowanie międzynarodowego konkursu piękności Miss Globe 2019. W tegorocznych wyborach bierze udział około 50 kobiet z całego świata. Wśród nich znajduje się 21-letnia Anna Jaromin, która reprezentuje Polskę! Oto garść podstawowych informacji o pięknej Polce, która otrzymała tytuł Miss Globe Poland, a teraz walczy o koronę Miss Globe 2019! 

Anna Maria Jaromin ma 21 lat, mierzy 174 cm wzrostu i pochodzi z Katowic. Studiuje na kierunku finanse menedżerskie. Wcześniej ukończyła liceum ogólnokształcące o profilu biologiczno-chemicznym. Jej wielkim hobby jest jazda konna. Jeździectwo trenowała wyczynowo. Brała udział w zawodach o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim. W 2015 roku została mistrzynią Polski Amazonek w ujeżdżeniu (mała runda). Zdobyła także mistrzostwo Polski Amatorów w ujeżdżaniu (kategoria juniorów).

(Anna Maria Jaromin – Miss Globe Poland 2019, fot. Ania Jaromin/Instagram, Grzegorz Moskal Fotografia)

Anna Jaromin ma doświadczenie w konkursach piękności. W marcu 2016 r. wzięła udział w zgrupowaniu i finale Queen of Poland 2016 na Gran Canarii. Wygrała. W tym samym roku zwyciężyła też wybory Princess of the World 2016 w Niemczech.

W maju 2018 roku Anna Jaromin ogłoszona została laureatką tytułu Miss Beskidów. Jest także finalistką Miss Polski 2018. O tym, że to właśnie jej przypadł tytuł Miss Globe Poland 2019 i prawo do reprezentowania Polski w wyborach Miss Globe 2019 poinformowano w środę, 18 września na oficjalnym profilu konkursu Miss Polski na Instagramie.

Finał międzynarodowego konkursu Miss Globe 2019 odbędzie się w poniedziałek, 21 października w Czarnogórze.

(Anna Maria Jaromin, fot. Grzegorz Moskal Fotografia)

 

FOT. Ania Jaromin/Instagram

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.