Nowy format w wyborach Miss World! Najpiękniejsza zostanie wybrana spośród TOP 40

18 lipca (wtorek), Organizacja Miss World ogłosiła zmiany w formacie Miss World 2017. Będą polegały one na wprowadzeniu nowej konkurencji „Head to Head”, która ułatwi uczestniczkom awans do dalszego etapu konkursu (aż 20 miejsc). Dalsze miejsca w TOP 40 zajmą zwyciężczynie tzw. fast tracków (5 miejsc) oraz kandydatki wybrane przez jurorów (15 miejsc). 

18 lipca (wtorek), Organizacja Miss World ogłosiła zmiany w formacie Miss World 2017. Wprowadzona zostanie nowa konkurencja „Head to Head” w ramach której kandydatki do korony podzielone zostaną na dwadzieścia, sześcioosobowych grup (odbędzie się to podczas losowania na żywo, a ostateczny podział będzie zależny od liczby wszystkich uczestniczek i może ulec zmianie). Już podzielone na grupy uczestniczki otrzymają trzy jednakowe zadania:

– 2-minutowa prezentacja własnej osoby (może być to połączenie prezentacji na żywo, z wcześniej nagranymi materiałami wideo);

– ok. 8-minutowe odpowiedzi na pytania zadawane przez prezentera i społeczność online (w trakcie panelu dyskusyjnego grupy);

– 30-45-sekundowe odpowiedzi na pytania dnia

O tym, kto zwycięży każdą z konkurencji zdecydują widzowie i internauci z całego świata, poprzez głosowanie w darmowej aplikacji oraz na facebook’u. Głosowanie zostanie rozpoczęte po otwarciu każdej z konkurencji i potrwa aż do startu kolejnej. W ten sposób z każdej grupy wyłoniona zostanie jedna zwyciężczyni i otrzyma bezpośredni awans do TOP 40.

Pozostałe miejsca w TOP 40 przypadną w udziale piętnastu uczestniczkom wybranym przez jurorów oraz pięciu zwyciężczyniom tzw. „fast tracków”, czyli mini konkursów, m.in. Miss World Talent, Miss World Sport, Beauty with a Purpose i Miss World Top Model.

 

FOT. Miss World 

Polub nas:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.