Vanessa Ponce de León i Milena Sadowska gościły w programie „Pytanie na śniadanie”!

W sobotni poranek, 19 października w studiu programu „Pytanie na Śniadanie” gościły Vanessa Ponce de León – Miss World 2018 z Meksyku oraz Milena Sadowska – Miss Polonia 2018. Piękna Meksykanka opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej po wygranej w Miss World, swojej pracy charytatywnej, podróżach, sposobach na dobry wygląd i znajomości języka angielskiego. Dowiedzieliśmy się także, co Miss World 2018 robi w Polsce! 

Wywiad Vanessy Ponce de León w programie „Pytanie na Śniadanie” rozpoczął się od wspomnień z zeszłego roku. Miss World 2018 opowiedziała o uczuciach, jakie towarzyszyły jej po wygranej w konkursie. „Nie mogłam w to uwierzyć. To było niesamowite. To była pierwsza korona dla mojego kraju i pamiętam, jak przychodziły do mnie wiadomości od rodziny, od przyjaciół. Pisali: to było marzenie naszego kraju, marzyliśmy o tym! Byłam dumna.” – powiedziała.

Vanessa opowiedziała także o swojej działalności charytatywnej. Wszystko zaczęło się 3-4 lata temu od pracy dla organizacji non-profit. Było to jeszcze zanim Vanessa została Miss Meksyku i Miss Świata. Jak przyznaje Miss World 2018, zwycięstwa w tych konkursach piękności umożliwiły jej prowadzenie działań charytatywnych na większą skalę. Vanessa współpracuje m.in. z centrum rehabilitacyjnym w Meksyku, gdzie wraz z wolontariuszami niesie pomoc wielu osobom w kraju.

(Vanessa Ponce de León podczas rozmowy z prowadzącymi „Pytanie na śniadanie”)

Następnie głos zabrała Milena Sadowska – Miss Polonia 2018. Najpiękniejsza Polka opowiedziała o swoim wyjeździe do Ghany, gdzie wzięła udział w wielkim projekcie charytatywnym. Chodzi o pomoc ghańskim dzieciom odrzuconym i sprzedawanym przez rodziców. Milena Sadowska odwiedziła ośrodek Don Bosco, który wyszukuje takie dzieci na ulicach i zapewnia im pożywienie, noclegi oraz edukację.

(Milena Sadowska podczas rozmowy z prowadzącymi „Pytanie na śniadanie”)

To właśnie pomoc dzieciom z Ghany jest powodem, dla którego Vanessa Ponce de León odwiedziła nasz kraj! Miss World 2018 i Miss Polonia 2018 były uczestniczkami specjalnej sesji zdjęciowej reklamującej limitowaną kolekcję koszul dla kobiet. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę szkół w Ghanie! 

(Vanessa Ponce de León i Milena Sadowska we wspólnej sesji zdjęciowej, fot. Marta Wojtal)

Piękne Panie wezmą też udział w wielkim balu charytatywnym „Piękna z Przesłaniem”, który odbędzie się dzisiejszego wieczoru w hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku k. Warszawy. Jednym z punktów imprezy będzie licytacja przedmiotów przekazanych przed ludzi znanych z  mediów oraz gwiazd rodzimego show-biznesu. Cały dochód ze sprzedaży gadżetów przekazany zostanie fundacji Omenaa Foundation i przeznaczony będzie na budowę szkół w Ghanie.

(Milena Sadowska i Vanessa Ponce de León gościły w programie „Pytanie na śniadanie”)

Prowadzący „Pytania na Śniadanie” byli zachwyceni Vanessą. Marcelina Zawadzka (Miss Polonia 2011, półfinalistka Miss Universe 2012) pochwaliła Meksykankę za jej naturalność w wyglądzie i zachowaniu, natomiast Tomasz Wolny zachwycał się poziomem języka angielskiego, którym posługuje się piękna Miss World 2018! Jak się okazało, najlepszym sposobem na naukę była miłość! „Chodziłam do dwujęzycznej szkoły przez rok, ale później zakochałam się. I to jest pewnie najlepszy sposób na naukę języka obcego. Zakochałam się gdy miałam 15 lat, to był Amerykanin i byliśmy razem przez cztery lata” – opowiedziała Vanessa zapytana o to, w jaki sposób nauczyła się tak dobrze mówić w języku angielskim.

Jak możemy się dowiedzieć z wywiadu, Vanessa Ponce de León dużo podróżuje. Przed tygodniem odbyła czterodniową podróż do Meksyku. Następnie poleciała do Londynu. Teraz jest w Polsce, a przed nią jeszcze podróż do Tanzanii. Co robić, aby organizm wytrzymał tak intensywny tryb życia? „Śpijcie tak dużo jak możecie” – radzi Miss Świata!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.