Wyłoniono TOP 40 mini konkursu Miss World Top Model w Miss World 2019!

W piątek, 22 listopada odbyła się runda eliminacyjna do mini konkursu Miss World Top Model organizowanego w ramach wyborów Miss World 2019. 112 kandydatek zaprezentowało swoją osobowość i pewność siebie na wybiegu, a jury wyłoniło 40 finalistek, które awansowały do kolejnego etapu. Są to przedstawicielki Antigui i Barbudy, Argentyny, Australii, Barbadosu, Bośni i Hercegowiny, Brazylii, Chin, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Danii, Dominikany, Filipin, Finlandii, Francji, Haiti, Hongkongu, Indii, Indonezji, Jamajki, Kazachstanu, Kenii, Macau, Meksyku, Mołdawii, Nigerii, Polski, Portoryko, Rosji, Słowacji, Sudanu Południowego, Trynidadu i Tobago, Turcji, Ugandy, Ukrainy, Walii, Wenezueli, Węgier, Wietnamu i Włoch. 

W piątek, 22 listopada odbyła się runda eliminacyjna do mini konkursu Miss World Top Model organizowanego w ramach wyborów Miss World 2019. Na wybiegu zaprezentowało się 112 kandydatek walczących o koronę Miss Świata. W pierwszej, solowej prezentacji dziewczyny zaprezentowały własny styl. Następnie zaprezentowały się w parach.

Jurorki: Zandra Rhodes (projektantka), Wilnelia Merced Forsyth (Miss World 1975) i Marsha Rae Ratcliff (filantropka) oceniały osobowość, charyzmę i pewność siebie, jakimi kandydatki wyróżniały się podczas prezentacji na wybiegu. Po długich naradach udało się wybrać TOP 40.

Do kolejnego etapu awansowały: Taqiyyah Francis z Antigui i Barbudy, Judit Grnja z Argentyny, Sarah Marschke z Australii, Che Amor Greenidge z Barbadosu, Ivana Ladan z Bośni i Hercegowiny, Elís Miele Coelho z Brazylii, Li Peishan z Chin, Katarina Mamić z Chorwacji, Mirjana Muratović Czarnogóry, Denisa Spergerová z Czech, Natasja Kunde z Danii, Alba Marie Blair z Dominikany, Michelle Dee z Filipin, Dana Mononen z Finlandii, Ophély Mézino z Francji, Alysha Morency z Haiti, Lila Lam z Hongkongu, Suman Rao z Indii, Princess Megonondo z Indonezji, Toni-Ann Singh z Jamajki, Madina Batyk z Kazachstanu, Maria Wavinya z Kenii, Yu Yanan z Makau, Ashley Alvídrez z Meksyku, Elizaveta Kuznitova z Mołdawii, Nyekachi Douglas z Nigerii, Milena Sadowska z Polski, Daniella Rodríguez z Portoryko, Alina Sanko z Rosji, Frederika Kurtulíková ze Słowacji, Mariah Joseph Maget z Sudanu Południowego, Tya Janè Ramey z Trynidadu i Tobago, Simay Rasimoğlu z Turcji, Oliver Nakakande z Ugandy, Marharyta Pasha z Ukrainy, Gabriella Jukes z Walii, Isabella Rodríguez z Wenezueli, Krisztina Nagypál z Węgier, Lương Thùy Linh z Wietnamu i Adele Sammartino z Włoch.

 

FOT. YouTube

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.