Znamy finałową dziesiątkę mini konkursu Miss World Top Model w Miss World 2019!

W poniedziałek, 25 listopada w Muzeum Mody i Włókiennictwa w Londynie odbyła się druga runda konkursu Miss World Top Model, podczas której jurorzy wyłonili finałową dziesiątkę tego mini konkursu. O tytuł najlepszej modelki i awans do TOP 40 w wielkim finale Miss World 2019 walczyć będą przedstawicielki Brazylii, Czech, Francji, Hong Kongu, Indii, Kazachstanu, Nigerii, Trynidadu i Tobago, Ugandy i Wietnamu! 

Druga runda konkurencji Miss World Top Model organizowanej w ramach wyborów Miss World 2019 odbyła się w poniedziałek, 25 listopada w londyńskim Muzeum Mody i Włókiennictwa założonym przez Zandrę Rhodes. Podczas wydarzenia czterdzieści finalistek zaprezentowało się w sukienkach zaprojektowanych przez Zandrę, pochodzących z trzech ostatnich kolekcji.

W panelu sędziowskim znaleźli się m.in. wyżej wspomniana projektantka oraz słynny angielski fotograf Richard Young. Awans do TOP 10 konkurencji Miss World Top Model uzyskały:

Elís Miele Coelho z Brazylii, Denisa Spergerová z Czech, Ophély Mézino z Francji, Lila Lam z Hong Kongu, Suman Rao z Indii…

(od lewej: Miss Brazylii, Miss Czech, Miss Francji, Miss Hongkongu, Miss Indii, fot. Miss World)

Madina Batyk z Kazachstanu, Nyekachi Douglas z Nigerii, Tya Janè Ramey z Trynidadu i Tobago, Oliver Nakakande z Ugandy i Lương Thùy Linh z Wietnamu.

(od lewej: Miss Kazachstanu, Miss Nigerii, Miss Trynidadu i Tobago, Miss Ugandy, Miss Wietnamu, fot. Miss World)

Warto pamiętać, że wśród czterdziestu kandydatek, które ubiegały się o awans do TOP 10 mini konkursu Miss World Top Model były 20-letnia Ashley Alvídrez z Meksyku i 20-letnia Milena Sadowska z Polski! Gratulacje! 

 

FOT. Miss World

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.