Luis Enrique Zepeda otrzymał tytuł Manhunt México 2019!

W środę, 1 stycznia nowy organizator konkursu Manhunt México ogłosił nazwisko mężczyzny, który będzie reprezentował Meksyk w wyborach Manhunt International 2019 na Filipinach. Jest to 29-letni Luis Enrique Zepeda z Monterrey. Przystojny model stał się tym samym posiadaczem tytułu Manhunt México 2019, który już w lutym będzie walczył o tytuł najprzystojniejszego modela świata. 

W tym roku konkurs Manhunt International odbędzie się już po raz dwudziesty. Jubileuszowa edycja tego najstarszego, międzynarodowego konkursu piękności dla mężczyzn odbędzie się na Filipinach w dniach 15-23 lutego. Weźmie w niej udział kilkudziesięciu modeli z całego świata wyłonionych w drodze krajowych preselekcji. Wśród nich będzie także reprezentant Meksyku.

(Plakat informujący o miejscu i dacie konkursu Manhunt International 2019, fot. Manhunt International)

Początkowo informowano, że w konkursie Manhunt International 2019 weźmie udział Alexis Moreno – Manhunt México 2018, który miał reprezentować Meksyk w wyborach Manhunt International 2018 w Australii, jednak nie otrzymał wizy pozwalającej na wyjazd do tego kraju. W listopadzie poinformowano jednak, że konkurs Manhunt México ma nowego dyrektora. Został nim Damián Galeana Maraguil, który ogłosił casting do wyborów Manhunt México 2019!

W niedzielę, 29 grudnia ogłoszono nazwiska trzech kandydatów do tytułu Manhunt México 2019. Byli to 27-letni Augusto Ferrer ze stanu Baja California, 29-letni Luis Zepeda ze stanu Nuevo León i 23-letni Bryan Cisneros ze stanu Jalisco.

(od lewej: Augusto Ferrer, Bryan Cisneros i Luis Zepeda, fot. Manhunt Mexico/Facebook)

O tym, który z nich ostatecznie będzie reprezentował Meksyk w Manhunt International 2019 poinformowano w środę, 1 stycznia w oficjalnych mediach społecznościowych. Tytuł Manhunt México 2019 powędrował do 29-letniego Luisa Enrique Zepedy.

Luis Enrique Zepeda pochodzi z Monterrey w stanie Nuevo León. Mierzy 180 cm wzrostu. Jest absolwentem studiów prawniczych oraz CEFAT (centrum nauczania specjalizującego się w szkoleniu aktorów i specjalistów ds. komunikacji). Pracuje jako model, aktor i prezenter telewizyjny. Jest także solistą, spikerem i showmanem.

(Luis Enrique Zepeda – Manhunt México 2019, fot. Manhunt Mexico/Facebook)

Meksyk zadebiutował w Manhunt International w 1998. Rok później (1999) reprezentant Meksyku – Jose Daniel Cortes Romo jako pierwszy w historii Meksykanin awansował do TOP 10 i zdobył nagrodę Mr. Photogenic w konkursie Manhunt International 1999.

(Jose Daniel Cortes Romo podczas konkursu Manhunt International 1999, fot. Man Central)

Ogromny sukces przyszedł wraz z nowym tysiącleciem. David Zepeda (obecnie popularny aktor meksykańskich telenowel) zajął 2. miejsce podczas finału Manhunt International 2000 w Singapurze, a w 2007 roku Carlos Navarro Morales awansował do TOP 15 i zdobył tytuł Manhunt Americas podczas finału Manhunt International 2007 w Korei. Od tamtego czasu Meksyk czeka na kolejny sukces! Czy Luis Enrique Zepeda zdoła dorównać poprzednikom? Przekonamy się w lutym!

 

FOT. Manhunt Mexico/Facebook)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.