Danial Hansen z Malezji wygrał wybory Mister Tourism World 2019!

W sobotę, 11 stycznia w Siġġiewi na Malcie odbył się finał międzynarodowego konkursu piękności dla mężczyzn – Mister Tourism World 2019. Wzięło w nim udział 19 kandydatów. Zwycięzcą został 25-letni Danial Hansen Idris z Malezji. W pierwszej piątce uplasowali się również 24-letni Jomar Pérez z Portoryko (2. miejsce), 23-letni Rafael Columna z Dominikany (3. miejsce), 28-letni Jeremy Lensink z Niderlandów (4. miejsce) i 29-letni Carlos Santana z Brazylii (5. miejsce). 

Tegoroczna edycja wyborów Mister Tourism World wystartowała w piątek, 3 stycznia. Kandydaci zgromadzili się w nadmorskim kurorcie Paradise Bay Resort w Mellieħa. Podczas dziesięciodniowego zgrupowania brali udział w ceremonii otwarcia, próbach do finału i oficjalnych sesjach zdjęciowych. Odwiedzili firmę produkującą szkło, a podczas wycieczki do Valetty udzielali wywiadu lokalnym mediom i zwiedzili Katedrę Świętego Jana. Wybrali się także na wyspę Gozo. Zaprezentowali swoje talenty podczas konkursu talentów i zostali poddani testowi psychologii i osobowości. Wreszcie wzięli udział w preeliminacjach, które połączone były ze Światowym Festiwalem Mody Turystycznej.

Wielki finał 4. edycji wyborów Mister Tourism World odbył się w sobotę, 11 stycznia w posiadłości Montekristo Estate w mieście Siġġiewi. Kandydaci do tytułu najprzystojniejszego mężczyzny wystąpili na scenie w strojach sportowych, strojach kąpielowych oraz eleganckich garniturach. Finaliści musieli także odpowiedzieć na serię pytań.

(Danial Hansen po finale Mister Tourism World, fot. Danial Hansen/Instagram)

Zwycięzcą konkursu Mister Tourism World 2019 ogłoszony został Danial Hansen Idris z Malezji. Danial ma 25 lat i mierzy 178 cm wzrostu. Pochodzi z Kuala Lumpur. Jest studentem przedsiębiorczości, modelem i kulturystą. Warto wiedzieć, że ma malezyjsko-chińsko-duńskie korzenie!

Kulturystyka, fitness i siłownia to największe hobby Daniala. Mister Malezji wziął udział w wielu zawodach kulturystycznych. W 2018 roku podczas zawodów Men of Steel zajął 5. miejsce.

Danial jest zwycięzcą malezyjskiego konkursu piękności dla mężczyzn – Bachelor of Malaysia 2019. Został ogłoszony reprezentantem kraju na konkurs Mister Universal Ambassador, jednak wziął udział w konkursie Mister Tourism World! Jak widać był to strzał w dziesiątkę, ponieważ wygrał ten międzynarodowy konkurs!

(Danial Hansen w oficjalnej sesji zdjęciowej, fot. Mister Tourism World/Facebook)

Warto wiedzieć, że Danial to już drugi reprezentant Malezji, któremu udało się wygrać wybory Mister Tourism World. Wcześniej ten tytuł zdobył reprezentujący Borneo Joshua Lennet (2017 rok).

(Danial Hansen jest drugim Malezyjczykiem z tytułem Mister Tourism World, fot. Danial Hansen/Instagram)

W gronie pięciu nagrodzonych mężczyzn, oprócz przystojnego Malezyjczyka znaleźli się jeszcze 24-letni Jomar Pérez z Portoryko (2. miejsce), 23-letni Rafael Columna z Dominikany (3. miejsce), 28-letni Jeremy Lensink z Niderlandów (4. miejsce) i 29-letni Carlos Santana z Brazylii (5. miejsce).

(od lewej: Rafael Columna, Jeremy Lensink, Danial Hansen, Jomar Pérez i Carlos Santana, fot. Mister Tourism World/Facebook)

W TOP 8 uplasowali się także Abdullah Sharif Cheng z Filipin, Kotaro Kasamatsu z Japonii i Herald Conner z Wenezueli, a TOP 13 uzupełnili Samuel López Arcos z Hiszpanii, Omar Orlando Dale z Jamajki, Wayne Cassar z Malty, Alberto Quijada z Meksyku i Chanatip Nathon z Tajlandii.

(Alberto Quijada z Meksyku podczas World Tourism Fashion Festival, fot. Mark Mejia)

W trakcie trwania konkursu przyznano także nagrody specjalne:

  • Ulubieniec Prasy (Darling of the Press) – Mert Turan z Turcji,
  • Najlepszy Styl (Best Fashion Style) i Najlepszy Strój Narodowy (Best National Costume) – Chanatip Nathon z Tajlandii
  • Mister Talentu (Best in Talent) – Omar Orlando Dale z Jamajki
  • Najlepszy Mówca (Best Speaker) – Jeremy Lensink z Niderlandów
  • Najlepszy model na wybiegu (Best Runway Model) i Najlepszy Strój Formalny (Best Formal Wear) – Jomar Pérez z Portoryko
  • Multimedia (Multimedia Award) – Herald Conner z Wenezueli
  • Głosy widzów (World Choice Award) i Najlepsza Fizyczność (Best Physique) – Danial Hansen z Malezji
  • Mister Przyjaźni (Mister Friendship) – Fransel Meyers z Curacao
  • Najlepszy Strój Kąpielowy (Best Swimwear) – Walid Chakir z Francji

FOT. Danial Hansen/Instagram

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.