Alberto Quijada z Meksyku w TOP 13 konkursu Mister Tourism World 2019!

W sobotę, 11 stycznia w Siġġiewi na Malcie odbył się finał międzynarodowego konkursu piękności dla mężczyzn – Mister Tourism World 2019. Wzięło w nim udział 19 kandydatów. Zwycięzcą został 25-letni Danial Hansen Idris z Malezji, a w gronie trzynastu półfinalistów znalazł się 29-letni Alberto Quijada z Meksyku! 

Wielki finał 4. edycji wyborów Mister Tourism World odbył się w sobotę, 11 stycznia w posiadłości Montekristo Estate w mieście Siġġiewi. Kandydaci do tytułu najprzystojniejszego mężczyzny wystąpili na scenie w strojach sportowych, strojach kąpielowych oraz eleganckich garniturach. Finaliści musieli także odpowiedzieć na serię pytań.

(Alberto Quijada w meksykańskim stroju, fot. Alberto Quijada/Instagram)

W gronie uczestników rywalizujących o tytuł Mister Tourism World 2019 znalazł się reprezentant Meksyku – 29-letni Alberto Eduardo Quijada, który w wielkim finale uzyskał awans do TOP 13!

Alberto mierzy 180 cm wzrostu. Mieszka w Toluce. Skończył studia na kierunku nauki o komunikacji. Pracuje jako model i prezenter telewizyjny. W 2014 roku był twarzą kampanii reklamowej bielizny Calvin Klein. Obecnie prowadzi program telewizyjny „All inclusive”.

Alberto Quijada jest znany z udziału w wielu meksykańskich konkursach piękności dla mężczyzn. Wygrał wybory Mr.Model Estado de México 2014 i Model Experience Estado de México 2018, a w finale ogólnokrajowego konkursu Model Experience México 2018 zajął 2. miejsce! Rok wcześniej także zajął 2. miejsce, tym razem w stanowych wyborach Mister Estado de México 2017.

(Alberto Quijada w oficjalnej sesji zdjęciowej, fot. Mister Tourism World/Facebook)

 

FOT. Mister Tourism World/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.