Alberto Galiano zdobywcą tytułu Teen Model Experience México 2020!

W niedzielę, 19 stycznia na terenie targowym Desfilia w Guadalajarze odbył się finał konkursu Model Experience México 2020. W trakcie wydarzenia wybrano najprzystojniejszego meksykańskiego modela wśród osób dorosłych oraz nastolatków. Triumfatorem wyborów w kategorii nastolatków został 19-letni Alberto Galiano z Gómez Palacio. 

Tegoroczna edycja konkursu Model Experience México odbywała się w dniach 17-19 stycznia w mieście Guadalajara, w stanie Jalisco. Uczestnicy do tytułów najlepszych modeli w kraju brali udział w próbach choreograficznych, a także pokazach talentów i kultury osobistej.

(Alberto Galiano, fot. Sepulveda Fotografia)

Tytuł Teen Model Experience México 2020 otrzymał 19-letni Alberto Galiano z miasta Gómez Palacio w stanie Durango. Alberto mierzy 177 cm wzrostu, jest uczniem i modelem. Pracuje jako instruktor modelingu oraz instruktor tańca.

Alberto ma także doświadczenie w męskich konkursach piękności dla nastolatków. Jest laureatem tytułów Mr Model Junior Durango 2017 i Teen Model Experience Durango 2019. Brał udział w ogólnokrajowych wyborach Mr Model Junior Mexico 2018, gdzie awansował do TOP 7.

 

 

Teraz jako zdobywca tytułu Teen Model Experience México 2020, Alberto Galiano będzie reprezentował Meksyk w międzynarodowym konkursie Mister Global Teen 2020 w Tajlandii. Trzymamy kciuki!

(Alberto Galiano – Teen Model Experience México 2020, fot. Sepulveda Fotografia, Maac Fotografia)

 

FOT. Model Experience Mexico/Facebook

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.